Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Adobe Illustrator CC!

Jeżeli opanowałeś już podstawy pracy w Adobe Illustrator CC, ten Kurs wprowadzi Cię w szereg zaawansowanych technik, które pomogą Ci stworzyć estetyczne i rozbudowane ilustracje. Omówimy takie zagadnienia jak praca nad ilustracjami zgodnymi z najnowszymi trendami, praca z gradientem, tworzenie ilustracji w rzucie izometrycznym czy techniki rysowania odręcznego. W tym ostatnim przypadku, nawet jeżeli nie posiadasz zdolności manualnych, z pomocą przyjdzie Ci szereg narzędzi i wskazówek od wieloletniego praktyka prowadzącego Kurs.

Poznasz techniki teksturowania, cieniowania i dowiesz się, jak nadać głębię swoim ilustracjom. Nauczysz się również tworzyć własne pędzle. Poznane w tym kursie praktyczne techniki pozwolą Ci udoskonalić swój warsztat i wprowadzić do codziennej pracy nowe triki, usprawniające pracę, czyniąc ją jeszcze bardziej kreatywną.

Czy kurs jest dla mnie?

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób, które znają już podstawy pracy z Aplikacją Adobe Illustrator CC. Lekcje prowadzone są w ten sposób, aby osoby, które dopiero zaczęły swoją przygodę z Illustratorem również mogły wynieść z niego przydatne techniki i wprowadzić je do codziennej pracy.

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek – 5 listopada!