Witajcie!

W związku z premierą kursu Nowoczesny Webdesign, w tym poście będę na bieżąco zamieszczał linki oraz informacje na temat nowych trendów w projektowaniu. Postaram się, aby ten post był zawsze uaktualniany o darmowe aktualizacje do Warsztatów z prezentacją nowych trendów, do których linki znajdziesz poniżej. Miłego oglądania!

———————————————————————————————————————

Trendy UI/UX w Webdesign 2016

Zapraszamy na Warsztat, w którym poznasz najnowsze trendy oraz kierunki, w których będą rozwijać się webowe projekty UI/UX w 2016 roku. Pokażemy Ci szereg dobrych przykładów witryn, które wyznaczają standardy w projektowaniu i podejściu do użyteczności, jak również ciekawe aplikacje mobilne, które mają szansę stać się wzorem dla szeregu kolejnych projektów. W trakcie Warsztatu postaramy się, poza szeregiem dobrych praktyk, porozmawiać ok:

 • Co dalej z Flat design
 • Nowe trendy z Material
 • Prezentacja ciekawych rozwiązań na stronach WWW
 • Zestaw narzędzi i przydatne linki

———————————————————————————————————————

Warto zaglądać tu w przyszłości!

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

 

 • Panie Grzegorzu, czy aktualnie w sektorze małych firmy właściciele decydują się na gotowe i tańsze rozwiązania szablonowe, czy może na indywidualne projekty graficzne jeżeli chodzi o strony i sklepy internetowe?

  • Panie Tomaszu – trudno jest podać jednoznaczną odpowiedź. To zależy! Często na starcie firmy, które nie dysponują lub nie chcą inwestować większych pieniędzy decydują się na zakup i dostosowanie szablonu (czasem jednak wcale nie oznacza to mniejszych kosztów), jednak w miarę rozwoju wiele firm decyduje się na indywidualne rozwiązanie, może i droższe, ale niezależne od zewnętrznych czynników i dostosowane idealnie do potrzeb a zarazem lepiej konwertujące. Ponadto, warto sprecyzować branżę – np. luksusowe zegarki vs. lokalny fryzjer. Często jest tak, że szablon jest idealnym rozwiązaniem, gdy strona nie jest głównym źródłem klientów.

   Serdecznie pozdrawiam!

 • Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź : )

 • Agnieszka Kosiec

  czy ta część będzie uaktualniana? bo 3 lata w designie to duzo:)