Nowości

Odświeżony blog eduweb.pl

Witajcie, Choć nowy design bloga jest już dostępny od kilku dni, cały czas pracowaliśmy nad usprawnieniem jego funkcjonalności i co najważniejsze – wdrożeniem układu…

Witajcie,

Choć nowy design bloga jest już dostępny od kilku dni, cały czas pracowaliśmy nad usprawnieniem jego funkcjonalności i co najważniejsze – wdrożeniem układu zgodnie z zasadami responsive design. To oznacza, że możecie teraz wygodnie korzystać z układu bloga przystosowanego do przeglądania na urządzeniach mobilnych jak tablety czy telefony. Ponadto, zmieniliśmy wyjściową szerokość bloga na dostosowaną do rozdzielczości 1280px. Redesign związany jest z głównie z optymalizacją i ujednolicaniem wszystkich serwisów eduweb.pl w ramach spójnej koncepcji graficznej. Już teraz przechodząc na  nasze nowe forum zobaczycie wiele podobieństw do layoutu bloga.

Kolejnym ważnym celem była poprawa czytelności, zwiększyliśmy fonty, interlinię a także wykorzystaliśmy więcej przestrzeni w widoku postów. Przygotowaliśmy bloga na wiele nadchodzących tematów, będziemy bowiem regularnie aktualizować go o bieżące informacje o eduweb.pl, a w najbliższym czasie – nowości w programach Adobe CS6! Życzymy miłego i wygodnego czytania i zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału o nowym blogu i responsive design:

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Nowości

Już wkrótce – WordPress od Podstaw!

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności