Jesteś, bądź chciałbyś zostać front end developerem? Pasjonuje Cię projektowanie stron internetowych w najnowszych technologiach, a zaawansowane interfejsy nie są Ci straszne?

Na eduweb.pl już jutro – 27 maja rusza kolejna edycja Bootcampu Front-End Developer – 6 tygodni szkolenia online, w trakcie którego nauczysz się od podstaw najważniejszych technologii działających po stronie klienta, które są obecnie najbardziej pożądane przez pracodawców. Poznasz nowoczesne frameworki a także narzędzia ułatwiające prace developera. To wszystko z pomocą grupy uczestników oraz mentorów.

Zapisz się już teraz na darmowy Kick-Off >> http://eduweb.pl/bootcamp/FrontEndDeveloper

Sprawdź jakie zagadnienia będą poruszone w trakcie Bootcampu:
• jQuery – poznasz bibliotekę jQuery oraz ciekawe narzędzia i gotowe efekty, które wykorzystasz w swoich projektach.
• Zaawansowany JS – poznasz serię dobrych praktyk pracy z JavaScript, podejście obiektowe jak również praca z Ajax czy JSON.
• API HTML 5 – Poznasz techniki pracy z nowymi API w HTML5 takimi jak Geolokalizacja, Aplikacje Offline czy File API.
• ES6 i TypeScript – wprowadzenie do zmian w JS, które pozwolą Ci zrozumieć działanie nowoczesnych frameworków.
• Wstęp do Angular 2 – najważniejsze koncepcje jednego z najpopularniejszych frameworków JavaScript.
• Angular 2 w Praktyce – dopełnisz wiedzę z Angular 2 oraz wykorzystasz ją do zbudowania praktycznej aplikacji z użyciem tego frameworka.

Na koniec Bootcampu otrzymasz Certyfikat potwierdzający udział i zdobyte umiejętności. To ostatni moment, żeby zapisać się na pierwszą darmową sesję – startujemy już jutro! Więcej informacji pod adresem: http://eduweb.pl/bootcamp/FrontEndDeveloper