Adobe Photoshop to najbardziej popularna aplikacja graficzną na świecie. Jeśli chcesz poznać od podstaw jej działanie i zacząć tworzyć profesjonalne projekty graficzne – weź udział w Bootcampie Photoshop, który pozwoli Ci opanować jego możliwości do perfekcji. Bootcamp startuje już 13 maja i rozpoczyna się od darmowej sesji.

Zapisz sie już teraz za darmo >> https://eduweb.pl/bootcamp/photoshop

Przez 5 tygodni, pod okiem ekspertów, w zmotywowanej grupie dowiesz się wszystkiego na temat pracy w tym programie. Bootcamp pomoże rozwinąć Twoją pasję, począwszy od podstaw, przez techniki pracy ze zdjęciami, interfejsami aż do najbardziej zaawansowanych funkcji.

W ciągu 5 tygodniowych zajęć online poznasz zagadnienia związane z :
• Podstawami Photoshopa – kompletny materiał dla osób początkujących i uporządkowanie wiedzy dla tych, którzy już znają aplikację
• Obróbką Fotografii – techniki pracy z fotografią, retuszem, zaawansowane opcje jak tryby mieszania i inne.
• Pracą z interfejsami – projektowanie UI, z jakich narzędzi i technik korzystać przy tworzeniu interfejsów użytkownika.
• Tips & Tricks – praktyczne triki, które przyspieszą Twoją pracę z Photoshopem
• Masterclass – Wykorzystaj wszystkie zdobyte umiejętności aby tworzyć fantastyczne projekty w Photoshopie

Program Bootcampu został opracowany z myślą o osobach, które chcą od podstaw, aż do biegłego poziomu nauczyć się Adobe Photoshop. Te osoby, które już pracują w tym programie również znajdą w nim wiele nowe narzędzi i przydatnych technik pracy.

Już teraz możesz zapisać się na darmowy Live Kick Off. W trakcie tego dnia zrozumiesz, jaki potencjał drzemie w tej wszechstronnej aplikacji. Jeśli nie znasz jeszcze wszystkich narzędzi – nie przejmuj się, omawiane techniki będą rozszerzone w trakcie całego Bootcampu.

Zapisz się już teraz na Darmowy Live Kick Off >> https://eduweb.pl/bootcamp/photoshop

Serdecznie zapraszamy!