bc

 

Mam świetne wiadomości. Już wkrótce na eduweb.pl uruchomimy program Bootcampów, nad którym pracowaliśmy od dłuższego czasu. Bootcampy składają się z trzech podstawowych komponentów: zajęć na żywo i konsultacji z mentorami, udostępnianych w starannie dobranych porcjach Kursów i Warsztatów eduweb.pl, jak również ścisłej współpracy i wspólnej nauki z innymi uczestnikami. Jest to niesamowite połączenie, które pozwoli Ci w krótkim czasie, na przestrzeni kilku tygodni, zdobyć nowe, fantastyczne umiejętności.

Bootcampy Online będą prowadzone zdalnie, co oznacza, że będziesz mógł wziąć w nich udział z dowolnego miejsca i uczyć się we własnym tempie. Ponieważ nauka w ramach Bootcampu na ogół wymaga poświęcenia 2-3 godzin dziennie, możesz spokojnie realizować ją obok codziennych zajęć, nauki czy pracy. Sesje konsultacyjne na żywo odbywają się raz w tygodniu, wieczorem, a nawet jeśli nie będziesz mógł wziąć w nich udziału – pozostają zapisane do Twojej dyspozycji na specjalnej platformie, którą przygotowaliśmy na potrzeby Bootcampów.

Pierwsze Bootcampy, które uruchamiamy już od września obejmują tematy:

  • Web Design i UX
  • Concept Art i Digital Painting
  • Fotografia
  • Web Development

Kolejno w planach mamy także Bootcampy z online marketingu czy tworzenia aplikacji mobilnych.

Dla kogo są Bootcampy Online eduweb.pl?

Nasze Bootcampy przygotowaliśmy z myślą o każdej osobie, która chce w krótkim czasie zdobyć nowe umiejętności. Na ogół nie chodzi w nich o zdobycie pełnych kwalifikacji zawodowych (dla tych osób mamy inną ofertę – http://www.toriiacademy.pl), choć oczywiście wiedza zdobyta podczas Bootcampu jest świetnym gruntem do tego, aby poszerzać swoje umiejętności w kierunku nowej profesji. Na pewno Bootcamp jest doskonałą formą nauczenia się tego, o czym od dawna marzyłeś a nie mogłeś znaleźć na to czasu – zajęcia na żywo i nauka w grupie doskonale zmotywują Cię do tego, aby w końcu zająć się odkładanym tematem. Jest to również świetna forma ugruntowania wiedzy dla samouków, czy rozwinięcia hobby, które być może przerodzi się w coś więcej!

Jesteśmy niezwykle podekscytowani ideą współpracy z Wami przy okazji Bootcampów. Serdecznie Was zapraszamy do udziału w wybranej ścieżce!

Sprawdź koniecznie http://eduweb.pl/bootcampy

Pozdrawiam,
Grzegorz Róg

 

 

  • Pingback: Bootcamp Front-End Developer w ramach Torii Academy!()

  • To będzie hit! Dlatego nie macie i nie będziecie mieli nigdy konkurencji – trafiacie idealnie w to czego potrzebuję, zanim jeszcze o tym pomyślę :))

  • To jest dokładnie to, czego brakowało na Eduweb. Mam nadzieje, że nie zabraknie na waszych Bootcampach systemu klasy, zadań oraz prac domowych, a także jakiegoś ciekawego systemu ocen, tak by, jak najbardziej zachęcić uczestników do dalszej pracy. Sama na pewno zapisze się na Bootcamp Web Development, a jeśli ten mi się spodoba to także na Web Design. Z niecierpliwością czekam na to, aż otworzycie zapisy :)

  • Fajne! Jakieś przybliżone ceny?