Nowości

Zapraszamy na Creative Roadshow 2014

Eduweb.pl, Akademia Nikona, EIZO, Epson i Wacom zapraszają na wspólne przedsięwzięcie. – Creative Roadshow 2014 to cykl prezentacji, w którym poruszone zostaną praktyczne zagadnienia…

Eduweb.pl, Akademia Nikona, EIZO, Epson i Wacom zapraszają na wspólne przedsięwzięcie. – Creative Roadshow 2014 to cykl prezentacji, w którym poruszone zostaną praktyczne zagadnienia związane z fotografowaniem i postprodukcją.

EIZO-slajder-CreativeRoadshow(2014-04)

Zapraszamy serdecznie do udziału osoby, które związane są z fotografią zawodowo lub amatorsko. Każdy z Was ma szansę dowiedzieć się czegoś nowego, ciekawego lub użytecznego. Jak wiecie, nauczanie to nasza pasja, dlatego z wielką przyjemnością informujemy Was, że podczas każdego ze spotkań planowana jest część teoretyczna, którą poprowadzą doświadczeni prelegenci – znajdziecie tam nasz team eduweb.pl, a także trenerów Akademii Nikona oraz osoby od lat związane z branżą foto i graficzną. Będziecie mieli szansę zobaczyć i wypróbować najnowsze produkty z oferty Nikon, EIZO, Epson i Wacom. Jest to doskonała okazja do spotkania i rozmów z ekspertami, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Tegoroczny cykl Creative Roadshow odbędzie się w następujących lokalizacjach:

  • 13.05 – Gdańsk
  • 14.05 – Szczecin
  • 28.05 – Warszawa
  • 4.06 – Wrocław
  • 5.06 – Kraków

Aby wziąć udział w wybranym spotkaniu, konieczna jest rejestracja. Formularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje na temat Creative Roadshow 2014 znaleźć można na stronie www.creativeroadshow.pl

W każdym z miast program będzie wyglądać podobnie:

url7Paweł Duma, doświadczony fotograf i trener Akademii Nikona zaprasza na prezentację: „Kreatywnie o głębi ostrości – czyli trochę o zwykłych i niezwykłych obiektywach Tilt & Shift oraz DC.” Jej celem jest zaprezentowanie w przystępny sposób praw i zasad rządzących głębią ostrości i nieostrością, obiektywami zwykłymi, typu PC (tilt shift) oraz optyką portretową (DC).

 

url1

Dlaczego monitory do pracy z kolorem różnią się od typowych rozwiązań? Odpowiedzi na to pytanie udzieli Tomasz Obłuski, specjalista z zakresu monitorów EIZO, który przedstawi „Monitory do zadań specjalnych”. Podczas prezentacji opowie o nowoczesnych technologiach wykorzystywanych w monitorach EIZO do pracy z kolorem, a podczas części praktycznej pokaże, w jaki sposób wygląda proces kalibracji sprzętowej i programowej.

 

url5Jak doświadczenie pokazuje, nigdy za dużo wiedzy o narzędziach Photoshopa. Podczas swojej sesji „Photoshop dla fotografów”, Grzegorz Róg z eduweb.pl pokaże przydatne dla fotografów funkcje tego programu oraz tricki, które mogą „uratować” zdjęcia na etapie postprodukcji. Będzie można się też dowiedzieć, jak najlepiej wykorzystać tablet graficzny w pracy fotografa i dostosować jego ustawienia w Adobe Photoshop.

 

url4Coraz częściej aparat fotograficzny służy nie tylko do fotografowania. Stąd wykład Jerzego Drozdy Jr z eduweb.pl „Wideo dla fotografów”. Sesja kierowana jest do osób, które dopiero zaczynają przygodę z filmowaniem z pomocą DSLR lub chcą poznać nowe, ciekawe narzędzia i techniki pracy. Jej część stanowić będzie przegląd przydatnych narzędzi, które wykorzystuje się w procesie montażu oraz postprodukcji. 

 

urlOstatnim finalnym elementem przygotowania zdjęcia czy reprodukcji jest druk. Podczas prezentacji z Epson – „O perfekcyjnym drukowaniu” uczestnicy dowiedzą się, jak przygotować plik, wybrać właściwe urządzenie, technologię druku, możliwe podłoża. Usłyszą, czym się one charakteryzują i różnią oraz jakie ciekawe efekty można uzyskać stosując rozwiązania tego producenta.

 

 

Organizatorzy zapraszają na pierwsze ze spotkań, które odbędą się już w połowie maja w Gdańsku i Szczecinie.

Śledźcie koniecznie nasz profil na Facebook’u (https://www.facebook.com/eduwebpl) aby uzyskać więcej informacji na ten temat oraz w trakcie trwania Creative Roadshow w celu obejrzenia relacji z pierwszej ręki!

 Logo - Creative Roadshow 2014 - Color - RGB

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.creativeroadshow.pl

Zapraszamy na strony Partnerów wydarzenia:

www.eduweb.pl

www.akademianikona.pl

www.eizo.pl

www.epson.pl

www.wacom.com

 

nikoneduwebeizoepsonwacom

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Programowanie i WWW

Nowości w ES2021

W tym roku w ECMAScript pojawiło się kilka zmian, które zasługują na uwagę. Z jednej strony z pewnością usprawnią pracę a z drugiej ich nieznajomość może mieć…

Marketing i Biznes

Newsletter UI & UX #6 – Jak przygotować się do mastermindu?

Aż 80 osób zgłosiło się do mastermindów w ramach Ahoy – niesamowicie nas to cieszy! Nie spodziewaliśmy się aż tylu uczestników. Aga i Paulina miały nie lada…

Fotografia i Photoshop

Fotografia to najlepsze czym możesz się zająć!

Jest mnóstwo zawodów na świecie, ale w mojej ocenie, fotografia zdecydowanie przoduje, jeśli chodzi o satysfakcję z pracy. Skąd takie przemyślenia? Nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś marzył…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności