Jesteś, bądź chciałbyś zostać front end developerem? Pasjonuje Cię projektowanie stron internetowych w najnowszych technologiach, a zaawansowane interfejsy nie są Ci straszne? Zobacz nowe trendy i frameworki z najnowszą serią kursów front-endowych od eduweb.pl! Już w najbliższy poniedziałek rusza akcja Czerwony Październik – Miesiąc Front End! Poznaj najnowsze techniki programowania dzięki czterem praktycznym kursom, zdobywaj wiedzę na darmowych warsztatach live i twórz nowoczesne witryny od A do Z.

fb_600x600

Czerwony Front-End Październik to seria kursów, które dadzą Ci solidną dawkę wiedzy o tym jak tworzyć użyteczne i intuicyjne witryny. Korzystając z dostępnych materiałów wideo tydzień po tygodniu poznasz najważniejsze narzędzia i techniki pracy współczesnego Web Developera. Pokażemy też kilka przydatnych frameworków w projektowaniu aplikacji.

Czerwony Front-End Październik – line up
10.10 – Kurs HTML i CSS od Podstaw
17.10 – Kurs NodeJS
24.10 – Kurs Narzędzia Web Developera
31.10 – Kurs ReactJS

6.11 – Start Bootcampu Front-End Developer! (5 tygodni)

W trakcie miesiąca poprowadzimy także dla Was Warsztaty z Front-Endu!

Przewidzieliśmy także dla Was specjalną promocję! Wszystkie Kursy objęte będą Czerwonym Pakietem -25%! Można będzie go kupić od 11.10 do 06.11 i będzie obejmował wszystkie październikowe premiery. Zakup Pakietu będzie możliwy na przestrzeni całego miesiąca, jednak Kursy będziemy udostępniać sukcesywnie, w dniu ich premiery. W związku z tym od razu nie uzyskasz dostępu do całego materiału.

Pakiet ze zniżką -25% jest do kupienia tutaj >>

Amatorzy mają szczęście kiedy zabierają się nie do swoich spraw. -Tom Clancy ,,Polowanie na Czerwony Październik”

Pierwszy kurs już w poniedziałek 10 października – Zapraszamy!

  • Paweł

    W jakim zakresie materiał z tych 4 kursów pokrywa sie z Bootcampu Front-End Developer?
    Czy zakup 4 kursów a potem Bootcampu Front-End Developer ma sens, czy może to będą te same kursy tylko udostępnoine w formie Bootcampu ?