Darmowe

Eduweb Live – Ruszyły strony nowej usługi!

Witajcie, Start naszej nowej usługi – Eduweb Live, był niezwykle ciekawym wydarzeniem. W premierowym evencie na żywo wzięło udział aż 400 osób i jest…

Witajcie,

Start naszej nowej usługi – Eduweb Live, był niezwykle ciekawym wydarzeniem. W premierowym evencie na żywo wzięło udział aż 400 osób i jest to niewątpliwie dowód na to, jaki potencjał mają szkolenia na żywo na eduweb.pl! W tym poście chciałbym nieco więcej napisać o naszej zupełnie nowej usłudze eduwebLive, zwłaszcza dla tych z Was, którzy nie mogli uczestniczyć w premierowym evencie.

Świat nowych technologii rozwija się niesamowicie szybko. Na co dzień jesteśmy świadkami rewolucji w tym zakresie, chociażby przy okazji premiery Adobe CS6. Oprogramowanie jest dostępne w chmurze, co oznacza, że tak na prawdę może ono być aktualizowane codziennie. Przy tak dynamicznych zmianach, kluczowa jest nauka nowych funkcji i narzędzi. Jednak mało kto jest w stanie „ogarnąć” wszystkie zmiany i tym samym pozostać na bieżąco. Wymogi rynku i konkurencja w branży IT jest ogromna i pracodawcy oraz klienci wymagają tego, abyśmy tworzyli z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii. Dodatkowo, posiadanie wiedzy o nowinkach i najlepszych technikach pracy przekłada się bezpośrednio na naszą wydajność, dzięki czemu budujemy przewagę konkurencyjną.

Powyższe zmiany to jedna z motywacji do wdrożenia nowej usługi Eduweb Live. Stworzyliśmy ją po to, abyście mogli zawsze pozostać na bieżąco i poznać wybrane, najważniejsze nowości które pomogą Wam w codziennej pracy. W ramach Eduweb Live wiedzę będą przekazywać Wam osoby, które na co dzień pracują dla najlepszych firm, mają wpływ na to jak zmienia się oprogramowanie i znają doskonale nowe technologie. To właśnie tacy eksperci są w stanie pomóc Wam zbudować przewagę i oszczędzić czas.

Czym jest Eduweb Live? 

Naszą nową usługę najlepiej definiuje krótki film, do którego obejrzenia zapraszam. Znajdziecie go na stronie http://www.eduweb.pl/abonament pod linkiem „Zobacz prezentację Warsztatów”. Eduweb Live to usługa w ramach której organizujemy Warsztaty, prezentując dla Was na żywo najciekawsze techniki pracy oraz nowe narzędzia związane z szeroko pojętą branżą IT, a zatem grafiką, tworzeniem stron WWW, programowaniem, produkcją czy postprodukcją wideo. Warsztaty odbywają się na specjalnej platformie w ramach której możecie widzieć i słyszeć trenera a także to, co pokazuje na swoim komputerze. Warsztaty nie są jednak wyłącznie prezentacją, ponieważ platforma w ramach której się obywają posiada mnóstwo możliwości interakcji użytkowników i kształtowania przez nich całego toku wykładu. Można porozumiewać się na chacie, zadawać pytania do eksperta prowadzącego sesję, brać udział w ćwiczeniach czy ankietach a nawet „podnieść rękę” po to, aby trener przydzielił uczestnikowi wirtualnego szkolenia możliwość korzystania z kamery i mikrofonu.

Jakie szkolenia będziemy prowadzić?

W ramach platformy online będziemy prowadzić szereg rozmaitych Warsztatów. Najważniejsze będą nasze cotygodniowe sesje merytoryczne, na których będziemy prezentować wybrane ciekawe narzędzia, nowości technologiczne i nowości w oprogramowaniu a także najlepsze techniki pracy. Sesje będą trwały godzinę, a kolejne pół godziny poświęcimy na odpowiedzi na Wasze pytania. Poza sesjami merytorycznymi, planujemy również Warsztaty konsultacyjne, na których będziecie mogli spotkać eksperta z konkretnej dziedziny i zadawać mu pytania czy uzyskać pomoc przy projekcie nad którym pracujecie. Każda z prowadzonych przez nas sesji zostanie zapisana w wysokiej jakości HD i będzie już zawsze dostępna w ramach platformy Eduweb Live. W związku z tym nie przejmuj się jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć w sesji na żywo – zawsze będziesz mógł obejrzeć materiał później. Podobnie w przypadku gdy będziesz chciał powtórzyć lub przypomnieć sobie jakieś informacje – do nagrania zawsze będziesz mógł wrócić, zatrzymać, obejrzeć w dowolnym czasie i miejscu.

Ile kosztuje Eduweb Live?

Usługa będzie dostępna w ramach kilku wygodnych opcji abonamentowych, które pozwolą na dostęp do usługi Eduweb Live przez określony czas. Ceny abonamentu są niezwykle przystępne, a przez pierwszy okres w jakim prowadzimy Eduweb Live będziecie go mogli wykupić ze zniżką 50%, także warto odwiedzać nasze strony. Ceny zależą między innymi od tego, czy chcesz mieć dostęp do całej zgromadzonej przez nas bazy wiedzy, czy tylko do bieżących odcinków. Będziesz mógł także wykupić na zawsze jeden, wybrany Warsztat. Więcej o wariantach abonamentu i cenach dowiesz się tutaj:

http://www.eduweb.pl/abonament

Jakie tematy będziemy realizować w ramach Eduweb Live?

Zgodnie z naszą deklaracją, będziemy dostarczać informacji o nowościach z zakresu IT, związanych przykładowo z grafiką, tworzeniem stron WWW, produkcją wideo czy programowaniem. Zajmiemy się też modnym tematem projektowania aplikacji na urządzenia mobilne. Będziemy realizować Warsztaty związane przykładowo z Photoshop, grafiką i obróbką zdjęć, Dreamweaver, HTML5 i CSS3, After Effects, PHP, JavaScript, aplikacjami na iOS, Android, Windows Phone czy systemami CMS jak Joomla! oraz WordPress. Ale to nie wszystko. Postaramy się również dostarczać Wam konkretne efekty i rozwiązania, które płyną z praktycznego doświadczenia. Część sesji poświęcimy na workflow i omówienie praktycznych, ciekawych projektów oraz problemów, które rozwiązaliśmy podczas naszej pracy.

Lista najbliższych Warsztatów Eduweb Live jest dostępna tutaj: http://www.eduweb.pl/warsztaty

Społeczność!

Wokół eduweb.pl powstaje fantastyczna społeczność ludzi, którzy są skoncentrowani na doskonaleniu swoich umiejętności. Duże znaczenie w kształtowaniu naszej społeczności ma współpraca oraz to, w jaki sposób Wy wpływacie na tworzenie naszego serwisu. Nie inaczej jest w przypadku Eduweb Live. Założyliśmy specjalny dział na forum eduweb, na którym możecie zgłaszać swoje pomysły a także dyskutować na temat każdego Warsztatu w ramach Eduweb Live:

http://forum.eduweb.pl/eduweb-live-f31.html

Kto prowadzi Warsztaty Online?

Warsztaty będą prowadzone przez ekspertów, którzy nie tylko są trenerami, ale także na co dzień realizują konkretne projekty i pracują w branży. To dlatego będziemy realizować wiele sesji na zasadzie „rozbiórki” konkretnego projektu oraz pokazania najciekawszych problemów które pojawiły się przy okazji jego realizacji. Prowadzącymi będą także osoby, które pracują w firmach dostarczających oprogramowanie z którego korzystamy, jak również osoby zaangażowane w sam proces jego tworzenia jak Influencerzy czy Ewangeliści. Dzięki temu będziesz miał pewność, że posiadają oni najlepszą wiedzę na tematy o których mówią, a także mają wpływ na kolejne edycje programów z których korzystasz w swojej pracy.

Co jeszcze warto wiedzieć?

W ramach platformy Eduweb Live będziemy realizowali również, poza abonamentem, kompletne cykle szkoleniowe z danego zagadnienia. Będą to przykładowo 2 dni szkoleniowe, w ramach których będziemy pracować przez 15 godzin. Będziemy mieli wówczas możliwość zrealizowania konkretnego zakresu tematycznego a Wy będziecie mogli uczestniczyć w Warsztatach tak jak w szkoleniach stacjonarnych, z dowolnego miejsca. Śledźcie zatem nasze newsy na blogu i w ramach eduweb.pl, ponieważ regularnie będą ukazywały się informacje na ten temat.

Multilicencje

Wprowadziliśmy również opcję Multilicencji dla firm oraz szkół, gdzie przy spełnieniu odpowiednich warunków udzielamy zniżek odpowiednio 25 oraz 50%! W ramach Multilicencji będziemy wprowadzać narzędzia do raportowania a także narzędzia analityczne, gdzie pracodawcy będą mieli możliwość przydzielania odpowiednich zadań dla pracowników, jak również testów poziomujących i Certyfikacyjnych.

Multilicencje dostępne są pod adresem: http://eduweb.pl/multilicencje/, informacji o szczegółach udzielamy telefonicznie i mailowo.

Na razie to tyle o Eduweb Live, a już w następnym poście dowiecie się, jakie Warsztaty przygotowaliśmy dla Was na początek!
Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Warsztat Fotomanipulacja w Photoshop + Konkurs MillionYou

Już w najbliższą środę, 7 czerwca o godzinie 20:00 zapraszamy na Warsztat w cyklu Eduweb Live - Fotomanipulacja w Photoshop! Informacje o Warsztacie znajdziecie też tutaj: https://eduweb.pl/live/fotomanipulacja-w-photoshop Udział…

Fotografia i Photoshop

Zapraszamy na szkolenia z fotografii w Studio Huśtawka

Witajcie - Mam przyjemność poinformować, że przy współpracy ze Studio Huśtawka przygotowaliśmy dla Was ciekawą promocję na najbliższe szkolenie "Retusz reklamowy i podstawy fotomontażu". Ideą warsztatów jest przedstawienie…

Fotografia i Photoshop

Promocja – 15% na szkolenia Photoshop w lutym!

Witajcie! Luty to czas szkoleń z PHOTOSHOP. Dlatego przygotowaliśmy dla Was dwie propozycje szkoleń oraz formy zajęć, które objęte są PROMOCJĄ -15% od ceny regularnej! Promocja jest…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności