Witam!

Zapraszamy Was na coroczne, największe branżowe wydarzenie, jakim są łódzkie targi FVF. Rzecz jasna nie zabraknie na nich ekipy eduweb.pl. Targi odbędą się w łódzkiej hali Expo w dniach 06-08.04.2011, a nasze stoisko ma nr. 32.

Coroczne spotkania w Łodzi to niepowtarzalna szansa do śledzenia nowości ze świata fotograficznego i filmowego które można zobaczyć i przetestować na żywo, to także okazja do rozmów przedstawicieli branży z odbiorcami ich produktów i usług.

W trakcie targów zapraszamy na wykład Grzegorza Roga – Photoshop dla Fotografów, podczas którego zobaczysz prezentację możliwości, jakie daje Photoshop każdej osobioe związnej z fotografią. W trakcie wykładu jak zwykle przedstawimy porcję nowości i ciekawostek w aplikacjach Photoshop, Camera Raw oraz Lightroom, jak również dziesiątki praktycznych technik związanych z pracą ze zdjęciami. Poznasz między innymi nowe możliwości oprogramowania pod kątem efektywnego zarządzania plikami, korekty kolorów, współpracy i wymiany zasobów pomiędzy aplikacjami oraz serię ciekawych sztuczek, które pozwolą Ci pracować jeszcze skuteczniej i wydajniej.

Na wykład zapraszamy w:
– czwartek 6 kwietnia o :

  • 10.15-11.00 w sali konferencyjnej C
  • 16.10-17.00 w sali konferencyjnej B

– piątek o:

  • 11.00-12.00 w Auli na 1 pietrze

Mamy nadzieję – do zobaczenia! :)