art

Witajcie!

Mamy ogromną przyjemność poinformować was o nowym kursie dostępnym na eduweb.pl! Kurs z pewnością zainteresuje osoby, które pracują już w aplikacjach graficznych, ale chcą kreatywnie wykorzystać narzędzia Adobe do stworzenia wysokiej klasy projektów opakowań. Poznaj wyjątkowy kurs, który łączy lekcje teoretyczne z pracą koncepcyjną:

Kurs Projektowanie Graficzne – Tworzenie opakowań

Tworzenie nadruków opakowań to zupełnie odrębna dziedzina projektowania, dlatego chcemy wam zaprezentować wiele kreatywnych rozwiązań na podstawie praktycznej pracy z różnymi rodzajami opakowań. Ten kurs jest połączeniem teorii i praktyki – poznasz różne rodzaje opakowań, obowiązkowe elementy opakowań produktów spożywczych, sposób rozmieszczania użytków graficznych oraz przedstawimy możliwości pracy z kreatywnym kodem graficznym. Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z projektowaniem opakowań i poznać dużo ciekawych trików to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

screen3

W kursie znajdziecie:

  • Rodzaje opakowań
  • Techniki druku w przemyśle opakowaniowym
  • Praca z Briefem
  • Praca koncepcyjna
  • Szablony i siatki techniczne
  • Wykrojniki i uszlachetnianie
  • Kreatywne rozwiązania
  • I wiele więcej!

Dlaczego ten kurs jest wyjątkowy?

Zaprezentujemy masę ciekawych trików i kreatywnych rozwiązań, podanych w przystępnej formie przez eksperta z długoletnim doświadczeniem, który realizację projektów graficznych opakowań dla branży FMCG ma w małym palcu!

Podczas kursu nie będziemy skupiali się jedynie na pracy narzędziowej. Przede wszystkim będziemy dbali o zachowanie zasad estetyki, odpowiedniego dobierania kolorów, typografii i kształtów, abyście mogli nauczyć się projektowania kreatywnych i wysokiej klasy kompozycji. Całą zdobyta wiedzę będziecie mogli wdrożyć do swojej codziennej pracy, wykorzystując przedstawione techniki. Na pewno osoby, które dopiero weszły w świat designu z łatwością opanują przedstawione zagadnienia i będą mogły rozpocząć przygodę w tej dziedzinie.

screen7

Ale to jeszcze nie wszystko! Przy współpracy z Wojciechem Magierskim, którego znacie z kursu „Photoshop Masterclass” stworzyliśmy dla was dodatkowy, obszerny warsztat, z którego dowiesz się, jak od podstaw zaprojektować butelkę Whisky z wykorzystaniem narzędzi 3D! Będzie on dostępny w niedalekiej przyszłości dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup kursu – więcej informacji już wkrótce :)

Kurs, wraz z pełnym opisem oraz wybranymi, darmowymi lekcjami znajdziecie pod adresem:
http://eduweb.pl/kursy/grafika/projektowanie-graficzne-tworzenie-opakowan.html

Zapraszamy do zapoznania się z niniejszym materiałem oraz życzymy owocnej nauki :)