Poznaj tajniki pracy profesjonalnego rysownika i dzięki wsparciu grupy i mentora twórz własne cyfrowe arcydzieła! Ucz się we własnym tempie, w 100% online.

Bootcampy Online będą prowadzone zdalnie, co oznacza, że będziesz mógł wziąć w nich udział z dowolnego miejsca i uczyć się we własnym tempie. Ponieważ uczysz się we własnym tempie – możesz np. systematycznie 2h dziennie lub w weekend, możesz spokojnie realizować ją obok codziennych zajęć, nauki czy pracy. Sesje konsultacyjne na żywo odbywają się raz w tygodniu, wieczorem, a nawet jeśli nie będziesz mógł wziąć w nich udziału – pozostają zapisane do Twojej dyspozycji na specjalnej platformie, którą przygotowaliśmy na potrzeby Bootcampów.

Czas trwania: 12 tygodni , start: 2016-09-17

Biorąc udział w Bootcampnie poznasz tajniki ludzkiej anatomii, procesy projektowania potworów, zagadnienia perspektywy i kompozycji – to wszystko będziesz mógł wykorzystać w praktyce projektując wspaniałe światy i zamieszkujące je istoty.
Całodniowa sesja na żywo, która wprowadzi Cię we wspaniały świat Concept Artu i Digital Paintingu. Już podczas tej wprowadzającej sesji przygotujesz swoją pierwszą pracę i dowiesz się, jakie zagadnienia będą poruszane w trakcie całego Bootcampu. Będziesz mógł obserwować proces powstawania profesjonalnego konceptu. Nawet, jeśli wszystkiego nie zrozumiesz – nie martw się, po to jest właśnie kolejnych 12 tygodni!

Weź udział w bezpłatnej sesji  w sobotę 17 września.

Zapisz się na darmowy Live Kick Off już teraz! 

Więcej informacji pod adresem:
http://eduweb.pl/bootcamp/ConceptArt

 

Zapraszamy :)