Już wkrótce zapraszamy na premierę Kursu WordPress od Podstaw!

WordPress to niezwykle popularny i elastyczny system, który pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób tworzyć i zarządzać dynamicznymi stronami WWW. Kurs przygotowany przez Grzegorza Roga pozwoli Ci od podstaw opanować obsługę WordPress, jak również zmodyfikować grafikę swojej strony i rozszerzyć jej funkcjonalności.

Kurs WordPress od podstaw

Pierwsze lekcje kursu dotyczą ekosystemu WordPress oraz tego, co można osiągnąć z wykorzystaniem tego systemu CMS. Następnie zajmiemy się pobraniem aktualnej, polskiej wersji WordPress oraz jego instalacją w ramach lokalnego środowiska deweloperskiego. Kolejno skonfigurujemy naszą stronę tak, aby praca z nią była komfortowa a także aby publikowane treści były przyjazne dla wyszukiwarek.

Następnie przejdziemy do administracji systemem, pracy z mediami, rozszerzania strony za pomocą wtyczek i motywów, a także stworzymy prostą strukturę działającej strony Bloga Kulinarnego, którą dostosujemy do naszych potrzeb. Pomówimy także o aktualizacjach WordPress oraz jego komponentów.

Czy kurs jest dla mnie?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z systemem CMS WordPress i chcą od podstaw poznać jego możliwości.

Do usłyszenia już w poniedziałek!

  • Marecki

    Jeśli ktoś posiada stary kurs to będzie mogl skorzystać też z nowego?

    • Junior

      Na pewno nie. Swoją drogą odkąd na udemy pojawiły się kursy po polsku tam się zaopatruję. Kursy eduweb omijam z daleka, Wiele zagadnień jest traktowanych bardzo pobieżnie, ogólnie słabo. Najwięcej dały mi materiały ze strefy kursów i videopoint.