Bootcampy online na eduweb.pl cieszą się ogromnym zainteresowaniem z Waszej strony, dostajemy mnóstwo zapytań o kolejne edycje, co bardzo nas cieszy. Opinie Uczestników poprzednich sesji możesz znaleźć na https://eduweb.pl/historie 

Bootcamp Web Design i UX rusza już 4 listopada. To świetna okazja żeby nauczyć się projektować funkcjonalne strony www i zgłębić tajniki UX.  Program został opracowany z myślą o osobach początkujących i nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie. Jeśli chcesz efektywnie nauczyć się podstawowych technologii, które służą budowaniu stron WWW i aplikacji – ten Bootcamp to coś dla Ciebie!

Zapisz się już teraz na darmową sesję otwarcia:
https://eduweb.pl/bootcamp/WebDesign
Kick Off na żywo z trenerem (retransmisja z poprzedniej edycji) wprowadzi Cię w świat funkcjonowania stron WWW, najważniejszych narzędzi, oraz zagadnień, które będą poruszane w trakcie całego Bootcampu. Już w ramach tej sesji pokażemy Ci jak przygotować swój pierwszy, działający serwis WWW.

Sprawdź czym będziemy się zajmować:
• UI i UX Design – poznasz podstawowe zasady tworzenia estetycznych interfejsów, funkcjonowania stron WWW oraz technologii.
• UI i narzędzia – poznasz narzędzia i zaprojektujesz interfejs w Photoshopie zgodnie z dobrymi praktykami i uwzględnieniem specyfiki ekranów.
• HTML od podstaw – w tym tygodniu skupimy się tylko na HTML, oraz zajmiemy się przygotowaniem struktur serwisu internetowego.
• CSS i SASS – w tym tygodniu poznasz tajniki języka CSS, a także dowiesz się jak, za pomocą preprocesów, wydajniej pisać kod.
• RWD i narzędzia – dowiesz się jak optymalizować strony pod różne urządzenia oraz do czego służą technologie Javascript, jquery oraz wiele innych.

Bootcamp trwa przez intensywne 5 tygodni, podczas których będziesz miał do dyspozycji codzienną porcję wiedzy, cotygodniowe zadania, konsultacje z Mentorami co tydzień oraz dostęp do Grupy na Slacku / Facebook’u.

Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia:
http://eduweb.pl/bootcamp/WebDesign