blo2

Witajcie,

Jest mi niezmiernie miło poinformować Was o premierze kursów, nad którymi pracowałem przez ostatnie miesiące. Jest to niezwykle obszerne, niemal 20-godzinne kompendium tworzenia aplikacji mobilnych na platformę iOS, na które składają się dwa kursy:

  • Projektowania UI/UX aplikacji mobilnych iOS
  • Programowania aplikacji iOS w Swift

Kursy są esencją praktycznej wiedzy, jaką zdobyłem przez lata projektując i wdrażając aplikacje mobilne dla największych klientów i prezentują najnowsze, aktualne techniki tworzenia aplikacji. Dowiecie się z nich wszystkiego, co jest potrzebne aby zacząć pracę z najbardziej dochodową platformą mobilną, jaką jest iOS. Nowy system iOS9, język programowania Swift i inne czynniki sprawiają, że jeszcze nigdy nie było lepszego czasu aby zająć się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji na tą platformę.

Czego dowiesz się z kursów?

W kursie projektowania iOS na przestrzeni ponad 9 godzin poznasz wszystkie tajniki związane z tworzeniem aplikacji iOS w popularnych programach Photoshop i Sketch. Kurs to wyczerpujące kompendium dotyczące pracy z interfejsami, UI oraz UX aplikacji mobilnych na platformę iOS. Pokażę Ci mnóstwo ciekawych technik projektowania interfejsów w Photoshop, jak również zaprojektujemy kompletne aplikacje od podstaw. To najlepszy moment aby wzbogacić portfolio swoich umiejętności o informacje zawarte w tym kursie, ponieważ projektanci iOS to jedni z najlepiej opłacanych i poszukiwanych ekspertów na rynku!

W kursie programowania, od podstaw poznasz język Swift z doświadczonym ekspertem i programistą Apple – Michałem Dziadkowcem a następnie stworzysz swoje pierwsze aplikację od A-Z. Rosnąca popularność aplikacji iOS na naszym rynku a także nowy język programowania Swift czynią ten temat świetnym polem do rozwijania umiejętności. Szczegółowo omówimy środowisko programistyczne, wszystkie niezbędne komponenty, a następnie zajmiemy się szczegółowym wprowadzeniem do Swift po to aby później zakodować dwie praktyczne aplikacje w środowisku Xcode.

Mam też kolejną dobrą wiadomość – początkowo kurs UI/UX planowałem jako jedną pozycję, dotyczącą wszystkich platform mobilnych oraz webowych. Szybko jednak doszedłem do wniosku, że niemożliwe jest wnikliwe omówienie wszystkich tych zagadnień w jednym kursie, dlatego przygotowuję dla Was osobne materiały także dla platformy Android, a także obszerny, wprowadzający kurs UI/UX dotyczący stron WWW, który już niedługo będzie miał swoją premierę na eduweb.pl!

Premiera kursów iOS już 14.09! Do usłyszenia!

Pozdrawiam serdecznie,
Grzegorz Róg