Witajcie!

Chciałbym przekazać świetne wiadomości! Już w najbliższy poniedziałek, 16.09, premiera naszego najnowszego kursu Photoshop i ZBrush – Trzeci Wymiar Ilustracji!

Po raz kolejny, Wojciech Magierski, znakomity ilustrator i grafik, który przygotował dla eduweb.pl kurs Photoshop Masterclass, odkrywa przed Wami tajniki swojej pracy. Tym razem jest to połączenie potencjału Photoshopa oraz ZBrush, w wyniku którego uzyskamy dwie niesamowite ilustracje. Pierwsza z nich została przygotowana na potrzeby okładki dla wydawnictwa z Nowego Jorku, które raz do roku publikuje książkę poświęconą grafice i projektowaniu. Drugi projekt to Poison Beats, który powstał bez wykorzystania stocków, wyłącznie z pomocą 3D oraz Photoshopa. Znalazł on uznanie w gronie redaktorów popularnego magazynu dla designerów New Webpic i pojawił się na jego okładce!

Odkrywanie świata 3D stawia to nowe wyzwanie dla grafików, które coraz częściej staje się standardem naszej pracy, ale także oferuje niespotykane dotąd możliwości. Wolność i przestrzeń tworzenia ogranicza tylko Twoja wyobraźnia a czas poświęcony na poszukiwania odpowiednich materiałów na popularnych stock’ach możesz poświęcić na tworzenie modeli idealnie odpowiadających Twoim wymaganiom. Niezwykle się cieszę, że razem z eduweb.pl możecie w ekspresowym tempie rozwijać swoje umiejętności, ucząc się od najlepszych!

Do przerabiania kursu potrzebna Ci będzie wiedza z zakresu Photoshop (osobom, które znają jedynie podstawy Photoshop polecam wcześniej przerobić kurs Zaawansowany Photoshop), jednak 3D i aplikację ZBrush omówimy od podstaw, zatem nie jest w tym zakresie potrzebne żadne dodatkowe doświadczenie.

Oto efekty, nad którymi będziemy pracować w kursie…

zb1

zb2

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi kursu:

Do usłyszenia w poniedziałek przy okazji premiery kursu!

Pozdrawiam,
Grzegorz Róg

  • Witam, a kiedy będą zaktualizowane daty premier nowych kursów na forum?

  • Jaka będzie wstępna cena? ;)

  • Witam, cena zostanie podana w poniedziałek, wstępna – w promocji dla stałych klientów będzie zbliżona do kursu Masterclass.

    Serdecznie pozdrawiam,
    Grzegorz Róg