Witaj,

Mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Adobe Illustrator CC od Podstaw, który od dziś jest dostępny na:
https://eduweb.pl/kursy/illustrator/illustrator-cc-od-podstaw.html

Kurs ten jest wprowadzeniem do najnowszej wersji aplikacji Adobe Illustrator CC 2017. W trakcie 9 godzinnego materiału wideo poznasz od podstaw techniki pracy z tym programem, dowiesz się na czym dokładnie polega tworzenie grafiki wektorowej a także przekonasz się, jak przebiega proces rysowania z użyciem profesjonalnych narzędzi.

Na początek pokażemy Ci w jaki sposób szybko dopasować układ Interfejsu do własnych potrzeb, a następnie przystępnie omówimy najważniejsze różnice pomiędzy poprzednią a najnowszą wersją Illustratora. Gdy opanujesz podstawy, pokażemy Ci, jak pracować z warstwami, poznasz narzędzia służące do rysowania obiektów wektorowych i dowiesz się czym są tryby rysowania. Następnie powiemy, w jaki sposób konwertować narysowane kształty oraz jak pracować z punktami odniesienia podczas transformacji obiektów. Poznasz także proste metody skalowania i przekształcania.

Aby utrwalić poznane funkcje aplikacji przejdziemy do stworzenia od podstaw projektu typograficznego z wykorzystaniem wielu właściwości obiektów wektorowych. Wspólnie stworzymy minimalistyczną infografikę, a następnie wykonasz samodzielne zadanie z wykorzystaniem zdobytej wiedzy. Nauczysz się pracować z Bitmapą oraz stworzysz własne pędzle.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:
· Ustawienia Interfejsu
· Konstrukcja obiektów wektorowych
· Praca z warstwami
· Nowe narzedzia Illustratora
· Biblioteki CC
· Praktyczny projekt
· Nowe techniki eksportu

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z projektowaniem graficznym i poznać możliwości Adobe Illustrator – ten Kurs jest właśnie dla Ciebie! Autor Kursu – Michał Wedlechowicz, poprowadził lekcje w taki sposób, aby osoby bez wcześniejszego doświadczenia mogły nauczyć się pracy z narzędziami graficznymi.

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:
https://eduweb.pl/kursy/illustrator/illustrator-cc-od-podstaw.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!