Witaj,

Mam przyjemność poinformować Cię o nadchodzącej premierze Kursu Adobe Illustrator CC od Podstaw, który ukaże się już w najbliższy poniedziałek 15 maja!

Kurs jest wprowadzeniem do aplikacji Adobe Illustrator, dzięki czemu od podstaw poznasz techniki pracy z jego najnowszą wersją – Illustrator CC 2017. W Kursie pokażemy Ci krok po kroku jak przebiega proces rysowania z użyciem aplikacji. Zaczniemy od tego, jak pracować z warstwami, by lepiej zarządzać elementami swojego projektu. Następnie poznasz narzędzia służące do rysowania obiektów wektorowych oraz metody skalowania i przekształcania. Pokażemy Ci również narzędzie Adobe Color, a dodatkowo dowiesz się jak, dodawać gradienty i tworzyć próbki kolorów, które następnie będziesz mógł zsynchronizować z biblioteką Creative Cloud.

Aby utrwalić zdobytą wiedzę wspólnie stworzymy prosty projekt typograficzny z wykorzystaniem wielu właściwości obiektów wektorowych, a następnie będziesz mógł samodzielnie wykonać zadanie z zastosowaniem zdobytej przedtem wiedzy.

Sprawdź, co znajdziesz w Kursie:
· Ustawienia Interfejsu
· Konstrukcja obiektów wektorowych
· Praca z warstwami
· Nowe narzędzia Illustratora
· Biblioteki CC
· Praktyczny projekt
· Nowe techniki eksportu

Jeżeli chcesz zacząć swoją przygodę z projektowaniem graficznym i poznać możliwości Adobe Illustratora – ten Kurs jest właśnie dla Ciebie! Lekcje prowadzone są w prosty i przejrzysty sposób, tak, by nie przysporzyły problemów nawet osobom bez wcześniejszego doświadczenia i pozwoliły na nauczenie się pracy z narzędziami graficznym od podstaw. Jeżeli jednak już teraz zajmujesz się grafiką, ten materiał będzie dobrym uzupełnieniem i usystematyzowaniem Twojej wiedzy.

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek – 15 maja!

 

  • m0k

    Ile godzin bedzie trwal ww. kurs?

    • Milena Getek

      Będzie trwał 9 godzin.