Witaj,

Trwa Lato z UX na eduweb.pl, a ja mam przyjemność zaprosić Cię na premierę kolejnego kursu Adobe XD i Muse – Od interfejsu po gotową stronę, który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/adobe-experience-design-muse.html

Przedstawiamy Ci kompletny kurs, dzięki któremu stworzysz od A do Z własną stronę lub aplikację, zaczynając od projektu poprzez stworzenie interaktywnego prototypu aż do wdrożenia za pomocą Adobe Muse. W tym wszystkim pomoże Ci niezwykle ciekawe narzędzie z pakietu Adobe – Experience Design.

W Kursie przejdziemy przez techniki pracy w Adobe XD,  dowiesz się w jaki sposób współpracować z Photoshop czy Illustratorem, a także poznasz ciekawe zastosowania aplikacji czy narzędzia takie jak Repeat Grid. Na koniec stworzymy praktyczny projekt strony internetowej, który wykonamy a następnie wdrożymy bez użycia ani jednego kawałka kodu!

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Interfejs i Narzędzia XD
  • Wydajne projektowanie
  • Prototypowanie przejść
  • Praca z Adobe Muse
  • Praktyczny projekt UI
  • Tworzenie responsywnej strony

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą zająć się, lub już się zajmują projektowaniem interfejsów użytkownika i chcą tworzyć nowoczesne strony WWW oraz aplikacje. Workflow pokazany w Kursie pozwoli Ci zoptymalizować czas swojej pracy i tworzyć niezwykle wydajnie ciekawe, działające projekty. Nie jest wymagana wcześniejsza wiedza z zakresu kodowania i wdrażania stron WWW a jeśli chodzi o część z Adobe Muse – nie musisz także posiadać wcześniejszego doświadczenia w pracy z tą aplikacją.

Lato z UX/UI  

Na eduweb.pl trwa Lato z UX/UI. Podczas wydarzenia premiery mają kursy projektowania UI w Sketch, Figma czy Adobe Experience Design (XD), jak również prototypowania i tworzenia animacji oraz mikrointerakcji, między innymi w Principle czy Flinto.

Jeśli jesteś UX/UI Designerem i chcesz przejść na wyższy poziom wtajemniczenia w projektowaniu – weź udział w wydarzeniu i bądź na bieżąco ze wszystkimi premierami i ciekawymi artykułami na temat UX!  http://latozux.eduweb.pl/

Szczegółowy opis Kursu Adobe XD i Muse – Od interfejsu po gotową stronę i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/adobe-experience-design-muse.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!