Już w przyszłym tygodniu zapraszamy na kolejną premierę na eduweb.pl. Tym razem będzie to dopełnienie Kompendium AutoCAD oraz kurs AutoCAD – Techniki Zaawansowane.

Poznaj zaawansowane techniki pracy we flagowej aplikacji dla architektów i projektantów, jaką jest AutoCAD. Certyfikowany Ekspert oraz wieloletni trener AutoCAD, jak również architekt z dużym doświadczeniem praktycznym, pokaże Ci jak wydobyć z AutoCAD jeszcze więcej i tworzyć w nim spełniające branżowe standardy projekty.

W kursie przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo praktycznych przykładów, płynących z doświadczenia i wieloletniej praktyki pracy z AutoCAD. Poznasz zaawansowane metody zarządzania elementami po to, aby Twoja praca była jeszcze szybsza, będziesz pracował na plikach z dużą ilością warstw i nauczysz się je optymalizować. Pomówimy także o tworzeniu projektów zespołowych i zarządzaniem nimi, poznamy rozszerzenia Exchange Apps, przykłady standaryzacji rysunków, zestawienia a nawet moduł obsługi map satelitarnych czy aplikację ReCap do obsługi chmury punktów. Dopracujemy także przestrzenie robocze oraz ustawienia narzędzi tak, aby Twoja praca była optymalna i jak najszybsza.

Kurs jest przeznaczony dla osób, które pracują już w AutoCAD, a jego przerobienie zalecamy osobom, które przerobiły już dwa pierwsze kursy dostępne w ramach ścieżki AutoCAD na eduweb.pl. W kursie znajdą coś dla siebie specjaliści z różnych branż, między innymi projektanci, architekci czy osoby z branży budowlanej.

Do usłyszenia!
Grzegorz Róg