Witaj,

już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Bezpieczeństwo Aplikacji Webowych w Praktyce.

Ile razy zdarzyło Ci się dostać maila z informacją o wygranej Iphona albo tajemniczym spadku od wujka z drugiego końca globu? Jesteśmy pewni, że nie raz. Ataki hakerów są już powoli codziennością i skierowane są nie tylko do szarych osób, ale i firm. Ba, ich strony czy aplikacje są narażone szczególnie.

Ale spokojnie, można jednak im w dużym stopniu przeciwdziałać.

Jeśli tworzysz aplikację webową lub stronę WWW i chciałbyś wiedzieć, w jaki sposób odpowiednio ją zabezpieczyć, nauczyć się szybko wykrywać oraz naprawiać ewentualne błędy – ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Co znajdziesz w kursie?

Na początek wprowadzimy Cię w zagadnienia związane z bezpieczeństwem stron WWW i poznasz podstawowe algorytmy kryptograficzne. Przyjrzymy się liście dziesięciu najczęściej występujących błędów w aplikacjach webowych – OWASP Top 10. Szczegółowo omówimy każdy z nich, a następnie poznasz praktyczne przykłady wykorzystania słabych punktów zabezpieczeń i metody działania hakerów. Ten kurs jest kompletnym przewodnikiem do tego, aby skutecznie chronić przed nimi aplikację lub stronę. A wszystko to na praktycznym przykładzie aplikacji napisanej specjalnie na potrzeby kursu. Chcesz wiedzieć więcej? Obserwuj nas już w najbliższy poniedziałek!

Czy ten kurs jest dla mnie?

Kurs przeznaczony jest zarówno dla developerów, jak i testerów aplikacji webowych. Zawarte w nim informacje pomogą zrozumieć i poznać najczęstsze problemy związane z bezpieczeństwem aplikacji webowych. Testerzy znajdą w nim wiele praktycznych informacji o tym, jak wykrywać błędy bezpieczeństwa. Developerzy z kolei dowiedzą się jak je naprawiać i jak zabezpieczać swoje aplikacje.

Premiera kursu już wkrótce! Do zobaczenia w poniedziałek 4 czerwca!