Witaj,

mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Color Grading – Korekcja Koloru w DaVinci Resolve, który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/davinci/color-grading-korekcja-koloru-davinci-resolve.html

Jeśli zajmujesz się tworzeniem i postprodukcją filmów, na pewno już wiesz, że odpowiednia korekcja barwna w Twoich projektach w znacznym stopniu poprawi jego odbiór. Jeśli chcesz nauczyć się jak robić to profesjonalnie, ten materiał to coś dla Ciebie.

O czym powiemy w kursie?

Podczas kursu nauczysz się tworzyć najczęściej stosowane „looki” oraz dowiesz się jak tworzyć własne od podstaw. Poznasz wszystkie zagadnienia niezbędne jest do opanowania obsługi programu DaVinci Resolve, podpowiemy Ci w jaki sposób poruszać się po programie, jak wykonywać najbardziej podstawowe korekcje oraz jak pracować z nodami. Nauczysz się retuszować skórę, jak tworzyć efekt glow czy jak stosować rozmycia. Dowiesz się jak poradzić sobie z  wyrównaniem ujęć nakręconych w różnych warunkach, szczególnie jeśli chodzi o porę dnia, inną lokację czy kamerę. Po zapoznaniu się ze wszystkimi wskazówkami – nie będzie to dla Ciebie żaden problem.

Powiemy Ci też  jak zaoszczędzić dużą ilość czasu oraz usprawnić przebieg całego projektu, a także omówimy zagadnienie związane z finalizowaniem projektu. Wszystko to sprawi, że przygotowany przez Ciebie film będzie wyglądał w pełni profesjonalnie.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Obsługa narzędzia DaVinci Resolve
  • Od zaimportowania materiałów, aż po finalny eksport
  • Praktyczne przykłady tworzenia najbardziej popularnych looków
  • Tworzenie looków od podstaw
  • Podstawy retuszu
  • Maski, kluczowanie, trackowanie
  • Praca z LUT-ami
  • Praktyczne wskazówki od eksperta

Czy Kurs jest dla mnie?

Kurs został przygotowany z myślą o wszystkich osobach, które chcą zacząć tworzyć swoje pierwsze korekcje barwne, kładąc nacisk na praktyczne zastosowania narzędzi programu DaVinci Resolve. Nawet jeśli wcześniej nie miałeś do czynienia z korekcją barwną, po przerobieniu tego kursu będziesz potrafił tworzyć nie tylko najbardziej popularne looki, ale także stworzyć swój unikatowy look od podstaw. Kurs przyda się również wszystkim, którzy pracują z materiałami wideo – niezależnie od tego, czy na co dzień są fotografami, czy aspirującymi filmowcami. Do ukończenia kursu wystarczy podstawowa wiedza o obróbce graficznej oraz darmowa wersja programu DaVinci Resolve, a wiedza, którą zdobędziesz, przekłada się bezpośrednio na wszystkie inne programy do korekcji barwnej.

Opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz na stronie: https://eduweb.pl/kursy/davinci/color-grading-korekcja-koloru-davinci-resolve.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursem!