Witaj,

Trwa Lato z UX na eduweb.pl, a ja mam przyjemność zaprosić Cię na premierę kolejnego Kursu – Figma – Projektowanie Interfejsów, który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/figma-projektowanie-interfejsow.html

Figma to rewolucyjna aplikacja do tworzenia interfejsów i edytowania grafiki, z której możesz korzystać za pomocą przeglądarki. Od innych narzędzi odróżnia ją to, że oferuje genialny system kolaboracji, co ułatwia pracę w sytuacji, gdy tworzymy projekt w grupie i chcemy uzyskać feedback w czasie rzeczywistym. W ten sposób możesz zaprosić do pracy nad projektem klienta lub inne osoby z Twojego zespołu.

W trakcie Kursu poznasz wszystkie narzędzia i techniki pracy w aplikacji, a także stworzymy kilka praktycznych projektów interfejsów odkrywając potencjał narzędzi wektorowych, artboardów i wiele więcej! Stworzymy także uzupełnienie dla aplikacji inteligentnego domu – osobną wersję aplikacji na Apple Watch!

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Narzędzia i interfejs Figma
  • Projekt Aplikacji Apple Watch
  • Praca grupowa w Figma
  • Praca z KomponentamiEksport Grafik
  • Optymalizacja wektorów i bitmap
  • Eksport Grafik
  • I wiele więcej!

Kurs Figma jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą efektywnie edytować grafikę czy tworzyć interfejsy w przyjaznym i darmowym środowisku przeglądarkowym. Jeśli szukasz efektywnego narzędzia również na PC – Figma to coś dla Ciebie. Odnajdą się w niej zarówno osoby początkujące, jak również doświadczeni projektanci. Autorem Kursu jest Grzegorz Róg.

Lato z UX/UI  

Na eduweb.pl trwa Lato z UX/UI. Podczas wydarzenia premiery mają kursy projektowania UI w Sketch, Figma czy Adobe Experience Design (XD), jak również prototypowania i tworzenia animacji oraz mikrointerakcji, między innymi w Principle czy Flinto.

Jeśli jesteś UX/UI Designerem i chcesz przejść na wyższy poziom wtajemniczenia w projektowaniu – weź udział w wydarzeniu i bądź na bieżąco ze wszystkimi premierami i ciekawymi artykułami na temat UX! Zapisz się pod adresem:  http://latozux.eduweb.pl/

Szczegółowy opis Kursu Framer i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/figma-projektowanie-interfejsow.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!