Witaj,

mam przyjemność zaprosić Cię na kolejną premierę w ramach Lata z UX/UI na eduweb.pl – Kurs Flinto – Tworzenie Interaktywnych Prototypów, który od dziś jest dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/flinto-tworzenie-interaktywnych-prototypow.html

Szukasz narzędzia, które pozwoli Ci w prosty sposób tworzyć prototypy, projektować przejścia i mikrointerakcje w Twoim projekcie? Poznaj Flinto – jedno z obowiązkowych pozycji najlepszych UI Designerów. Przed Tobą kurs, który odkryje pełny potencjał aplikacji, pokażemy Ci krok po kroku na praktycznym przykładzie działanie Flinto tworząc efektowny mockup prostego interfejsu.

W trakcie Kursu poznasz możliwości współpracy Flinto z innymi aplikacjami, takimi jak Sketch. Zobaczysz jak działa morphing elementów, czyli animacji kształtów które przechodzą w jeden, a także jak tworzyć animacje w której jedna warstwa jest płynnie animowana pomiędzy kolejnymi ekranami. W Kursie będziemy pracować również z projektem prototypu aplikacji inteligentnego domu w której przygotujemy wszystkie przejścia i animacje.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Techniki Pracy we Flinto
  • Import zasobów ze Sketch
  • Animacje i Mikrointerakcje
  • Reużywalne komponenty
  • Praktyczny projekt aplikacji
  • Tips & Tricks we Flinto
  • I wiele więcej

Flinto to jedna z obowiązkowych aplikacji na liście umiejętności najlepszych projektantów interfejsów! Jeśli już projektujesz UI i szukasz narzędzia, które pozwoli Ci przygotować w szybkim czasie kompletny, działający prototyp –  ten kurs pomoże Ci w opanowaniu tego narzędzia! Będzie on też genialnym uzupełnieniem warsztatu UX Designera, który chce lepiej zaprezentować swoje pomysły na przejścia i interakcje w projekcie. Autorem kursu jest Grzegorz Róg.

Lato z UX/UI  

Na eduweb.pl trwa Lato z UX/UI. Podczas wydarzenia premiery mają kursy projektowania UI w Sketch, Figma czy Adobe Experience Design (XD), jak również prototypowania i tworzenia animacji oraz mikrointerakcji, między innymi w Principle czy Flinto.

Jeśli jesteś UX/UI Designerem i chcesz przejść na wyższy poziom wtajemniczenia w projektowaniu – weź udział w wydarzeniu i bądź na bieżąco ze wszystkimi premierami i ciekawymi artykułami na temat UX!

Szczegółowy opis Kursu Flinto – Tworzenie Interaktywnych i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/flinto-tworzenie-interaktywnych-prototypow.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!