Witaj,

Na eduweb.pl trwa Miesiąc Fotografii, a my zapraszamy Cię na premierę Kursu Fotografii Podróżniczej, który jest już dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/fotografia/fotografia-podroznicza.html

W Kursie poruszymy wiele kwestii praktycznych, które pomogą Ci zarówno w planowaniu podróży, odpowiednim przygotowaniu do niej, jak i w pracy już na miejscu. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka przydatnych wskazówek odnośnie wyboru najlepszych akcesoriów i wyszukiwania interesujących miejsc oraz tematów wartych uwagi. Zajmiemy się również aspektami teoretycznymi i socjologicznymi oraz trudnościami, które wiążą się z fotografowaniem odmiennych kultur, nieznajomych osób lub dzikich zwierząt.

Autor Kursu, Marcin Dobas – fotograf National Geographic Polska specjalizujący się w fotografii podróżniczej – opowie Ci z własnego doświadczenia w jaki sposób optymalnie ustalić trasę podróży, jak wykorzystywać przydatne strony internetowe, które ułatwią Ci pracę w trakcie wyjazdu a także jak dobrać odpowiedni sprzęt. Pokaże Ci przydatne sztuczki, które stosuje fotograf w podróży. Dowiesz się, w jaki sposób uniknąć najczęstszych błędów początkujących. Przedstawimy Ci również temat tagowania twarzy, tworzenia cyfrowej bazy fotografii i zabezpieczania swoich zdjęć, a także tworzenia backupu danych. Jeżeli interesuje Cię sprzedaż swoich fotografii – przekonasz się, w jaki sposób możesz zacząć zarabiać na swojej pasji.

Sprawdź, co znajdziesz w Kursie:

  • Przygotowania przed wyjazdem
  • Dobór sprzętu
  • Akcesoria – filtry, lampy, statywy, torby
  • Jak fotografować w terenie
  • Co nas czeka po powrocie
  • Postprocessing
  • Zarządzanie kolorem
  • Druk
  • Sprzedaż zdjęć

Kurs został przygotowany z myślą o wszystkich osobach, które zajmują się fotografią podczas swoich wyjazdów, ale wiele przydatnych informacji znajdą dla siebie również fotografowie, który do tej pory nie wgłębiali się w tajniki fotografii podróżniczej. Po kursie będziesz potrafił przygotować się do wyjazdu, wykorzystać możliwości wybranego sprzętu i w profesjonalny sposób przygotować i zabezpieczyć wykonane zdjęcia.

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz na stronie:
https://eduweb.pl/kursy/fotografia/fotografia-podroznicza.html

Trwa Miesiąc z Fotografią na eduweb.pl! Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego Pakietu Startowego, możesz odebrać go pod adresem: http://fotografia2017.eduweb.pl/

Gorąco zachęcamy Cię do udziału w wydarzeniu i zapoznania się z Kursem!