Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na kolejną premierę na eduweb.pl – będzie to Kurs GIT – System Kontroli Wersji.

Jeśli chcesz poznać i nauczyć się najbardziej popularnego i elastycznego systemu kontroli wersji i wykorzystać go do efektywnej pracy w zespole jak i na potrzeby indywidualnych projektów – ten Kurs to coś dla Ciebie!

GIT pozwala śledzić postępy Twojej pracy oraz współpracować z innymi osobami jednocześnie pracującymi nad projektem. W ten sposób wyeliminujesz pojawiające się konflikty, a praca dzięki temu narzędziu będzie przebiegała płynnie. Pokażemy Ci jak przygotować zestaw zmian, jak porównywać ze sobą te dokonane w przeszłości, a także jak je wycofywać i przywracać wcześniejsze wersje. Zobaczysz jak działa praca na gałęziach, co da Ci większą swobodę i elastyczność w codziennej pracy oraz pozwoli na pracę wielu osób jednocześnie. Przekonasz się, że w GIT ,,nic nie ginie”, a także jak na szybko wykonać małą poprawkę, gdy w tym czasie pracujesz na innej wersji projektu.

Czy kurs jest dla mnie?
Kurs ten jest przeznaczony dla każdego kto pracuje z kodem źródłowym i chciałby nie tylko by jego zmiany były bezpieczne, ale jednocześnie mieć swobodę pracy na kilku równoległych wersjach kodu, móc swobodnie eksperymentować nie bojąc się o utratę danych.

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek –  11 września!