Cześć,

już w najbliższy poniedziałek długo wyczekiwana premiera Kursu Google Analytics!

Jeżeli rozwijasz swój startup, prowadzisz własny sklep internetowy lub po prostu zajmujesz się na co dzień marketingiem online i zależy Ci na tym, aby lepiej wyciągać wnioski na podstawie danych, ten materiał to coś dla Ciebie!

Kurs poprowadzi ekspert w branży, Karol Dziedzic – specjalista Google Analytics i Certyfikowany Trener Google AdWords. W swojej pracy łączy działania z obszaru SEM i SEO oraz analityki internetowej w celu maksymalizacji ROI swoich klientów. Jest doświadczonym szkoleniowcem i prelegentem na konferencjach branżowych.

W kursie wspólnie krok po kroku sprawdzimy poprawność zbieranych danych w Twoim panelu Google Analytics, a także dowiesz się jak konfigurować cele i źródła ruchu pod kątem późniejszych analiz. Nauczysz się weryfikować efektywność kanałów reklamowych, które sprowadzają ruch na Twoją stronę i zaczniesz swobodnie zarządzać budżetami reklamowymi, przerzucając je odpowiednio pomiędzy najlepiej konwertujące źródła. Ponadto, dowiesz się, jak analizować lejki konwersji i jak zwiększać ich przepustowość.  Pokażemy Ci również jak używać Google Tag Managera. Po przerobieniu tego materiału przekonasz się, że w swoich działaniach online, warto skupić się na myśleniu “data driven”, niż ślepo ufać intuicji.

Czy ten kurs jest dla mnie?
Kurs stworzony został z myślą o osobach, które chcą nauczyć się lepiej wyciągać wnioski na podstawie danych. Jeśli już pracujesz z Google Analytics lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z analityką internetową i chcesz zwiększyć efektywność swoich działań  – ten kurs to coś dla Ciebie.

Premiera kursu  w poniedziałek 23 czerwca!