ART

Z niekrytą przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że na eduweb.pl pojawił się właśnie najnowszy materiał:

Kurs Illustrator Masterclass

Na kurs składa się sześć godzin materiału wideo, poświęconego kreatywnemu wykorzystaniu powszechnie znanych narzędzi, efektywnym technikom pracy z Illustratorem oraz oczywiście jego najbardziej zaawansowanym funkcjom. Wspólnie z autorem stworzycie trzy unikatowe prace, wykorzystując i doskonaląc umiejętności nabyte w trakcie zajęć. Poznacie także techniki i metody pracy stosowane przez uznanych ilustratorów oraz grafików.
„Illustrator Masterclass” to nie tylko przewodnik po imponującym arsenale możliwości oferowanych przez Adobe Illustrator, lecz także zbiór trudnych do przecenienia wskazówek i rad, które pozwolą Wam z powodzeniem stawiać czoła nawet najbardziej złożonym projektom.

Opis kursu oraz darmowe lekcje znajdziecie na stronie: http://www.eduweb.pl/kursy/illustrator/illustrator-masterclass.html

Kurs zawiera między innymi:

 • Omówienie oraz praktyczne wykorzystanie rastrowania półtonu
 • Dodatkowe możliwości i alternatywne techniki dostępne dla posiadaczy tabletów
 • Kreatywne wykorzystanie gradientu
 • Tworzenie przestrzennych napisów oraz teksturowanie obiektów 3D
 • Metody pozwalające dodatkowo uszlachetnić typografię projektu
 • Omówienie wielu zaawansowanych narzędzi oraz efektów
 • Wskazówki dotyczące organizacji i optymalizacji pracy z Illustratorem

Dla kogo przygotowaliśmy ten kurs?

Materiał który dziś Ci prezentujemy, stanowi idealną propozycję dla wszystkich specjalistów pragnących dodatkowo wzbogacić swój warsztat i wycisnąć z Adobe Illustrator 110% możliwości. Kurs „Illustrator Masterclass” powstał z myślą o osobach, które pracują już z programem Adobe Illustrator, bądź znają przynajmniej jego podstawy. Jeżeli dopiero planujesz rozpocząć swoją przygodę z tą aplikacją, sugerujemy wcześniejsze zapoznanie się z naszymi następującymi kursami: „Adobe Illustrator Techniki Pracy”, „Adobe Illustrator Techniki Wektoryzacji” oraz „Adobe Illustrator Techniki Zaawansowane”.

Kurs Illustrator Masterclass możesz kupić tutaj:  http://eduweb.pl/kursy/illustrator/illustrator-masterclass.html

 • Szukam kursu do projektowania logo. Illustrator Masterclass nadaje się do tego???

 • Witam :) Panie Filipie, odnośnie projektowania logo, mogę Panu polecić na początek kurs „Adobe Illustrator – techniki pracy” albo kurs „Corel Draw – techniki pracy”. Są to kursy podstaw w których poruszonych jest wiele zagadnień związanych z projektowaniem logotypów. Natomiast w kursie „Ai Masterclass” skupiamy się głównie na tworzeniu zaawansowanych ilustracji. Mam nadzieję, że pomogłem :)
  Pozdrawiam
  M.W.

 • Właśnie miałem się do tego zabrać, corel mnie przeraża, może z tym pójdzie lepiej ;)