Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek premiera Kursu Lightroom CC – Techniki Pracy.

Nowa odsłona topowej aplikacji Adobe do edycji i katalogowania zdjęć jest już dostępna dla fotografów. Dzięki niej uzyskasz dostęp do swoich zdjęć w dowolnym miejscu i z dowolnego urządzenia, na jakim aktualnie pracujesz. Tą wygodę docenią zarówno osoby, które fotografią zajmują się amatorsko, jak również profesjonaliści. Od teraz wykonaną telefonem fotografię możesz natychmiast w wersji desktopowej edytować w Photoshopie.

Nowością, która zdecydowanie ułatwi Twoją pracę jest Adobe Sensei czyli inteligentna technologia, dzięki której będziesz mógł łatwo odnaleźć fotografie, które zawierają konkretne obiekty czy osoby, bez konieczności ich tagowania. Jakub Kaźmierczyk w kursie opowie Ci również o tym, w jaki sposób zdjęcia są uploadowane, gdzie znajdują się ich kopie zapasowe, jak nimi skutecznie zarządzać, a także jak zabezpieczyć fotografie przed niepożądanym usunięciem.

Czy kurs jest dla mnie?

Kurs jest nastawiony na omówienie wszystkich funkcji nowej aplikacji Lightroom CC oraz pokazanie praktycznej pracy ze zdjęciami. Skorzystają z niego osoby początkujące, które zaczynają przygodę z fotografią bądź hobbystycznie obrabiają zdjęcia i chcą skutecznie je katalogować. Jednak kurs będzie też przydatny dla profesjonalistów, którzy na co dzień mają do czynienia z dziesiątkami zdjęć i chcą w szybki i wydajny sposób pracować, z użyciem najnowszego oprogramowania.

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek –  20 sierpnia.