art

Witajcie,

Mam przyjemność poinformować o dzisiejszej premierze na eduweb.pl! Oddajemy do Waszej dyspozycji:

Kurs Nowoczesne Aplikacje Webowe z Backbone.js 

Jest to niezwykle obszerny i kompletny materiał, w którym na przestrzeni ponad 80 lekcji i 11 godzin kursu (!) przygotujesz kompletną, działającą aplikację webową. Omawiamy framework MV* Backbone.js praktycznie od A do Z. Dowiesz się zatem czym są modele, kolekcje, widoki, routery czy zdarzenia. Poznasz zasady działania aplikacji opartych o REST i dobre praktyki budowania własnego API.  A wszystko to w połączeniu Backbone.js z back-endem, który napiszemy od podstaw z użyciem Node.js i frameworka Express.js, a także bardzo popularnej NoSQL-owej bazy danych MongoDB. Niemal każda linijka kodu zostanie szczegółowo wytłumaczona, a więc po przerobieniu kursu będziesz nie tylko dobrze znał Backbone.js, ale także potrafił budować aplikacje typu RESTful z Express.js i MongoDB.

Oczywiście oprócz samych technologii, poznasz wiele dobrych praktyk i sztuczek, zobaczysz gdzie mogą pojawiać się problemy i jak je rozwiązać, a także nauczysz się jak refaktoryzować wcześniej napisany kod, aby maksymalnie upraszczać aplikację, nad którą pracujesz. Zobaczysz jak z pomocą automatora zadań Grunt.js przygotować stworzoną aplikację do produkcji, m. in. minifukując i łącząc wiele plików czy prekompilując stworzone templatki.

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich Front-End Developerów, którzy chcą nie tylko poznać Backbone.js, ale także zrozumieć jak powinno działać zaplecze aplikacji, dla których często przychodzi nam stworzyć warstwę Front-Endu, do której obecnie przenosi się prawie cała logika działania nowoczesnych aplikacji webowych. Aby przystąpić do kursu należy znać HTML, CSS, jQuery i język JavaScript. Nie trzeba być natomiast ekspertem w żadnej z tych dziedzin, gdyż każda podjęta w kursie decyzja jest dokładnie tłumaczona.

W skrócie w Kursie prezentujemy:

 • framework Backbone.js od A do Z
 • omówienie działania REST
 • praca z bazą danych MongoDB
 • framework Express.js dla Node.js
 • praktyczna, wielokomponentowa aplikacja
 • refaktoryzacja i przygotowanie do produkcji
 • i wiele, wiele więcej na przestrzeni ponad 11h!

Co nieco o cenie kursu ;) Jestem przekonany, że dla osób, którym ten kurs rzeczywiście się przyda, jego cena będzie w pełni uzasadniona a sama inwestycja zwróci się wielokrotnie. Kilka dodatkowych argumentów które należy wziąć pod uwagę:

 • Kurs dedykujemy dla profesjonalistów oraz osób które poważnie myślą o tworzeniu aplikacji
 • Jest to zupełnie unikalny na rynku materiał, który łączy wszystkie elementy procesu tworzenia i wdrażania aplikacji
 • Kurs jest niezwykle obszerny (ponad 11 godzin) i stanowi również referencję do kolejnych materiałów o Angular oraz Ember

Zapraszam do sprawdzenia naszego najnowszego kursu na http://eduweb.pl/kursy/javascript/nowoczesne-aplikacje-webowe-backbone.html

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

 • Witam,

  czy będzie promocja dla stałych bywalców (10% ?) czy w tym wypadku cena jest ostateczna ? Bo nie wiem czy czekać na e-maila z linkiem promocyjnym czy kupować od razu :)

  Pozdrawiam serdecznie!

  • Oczywiście Panie Michale, mailing się wysyła i do 22 powinien dotrzeć do każdego link ze zniżką 10% ;)

 • Witam
  Kiedy ukarze się kurs Angular.js ? Z tego co widziałem na Państwa facebooku miał on pojawić się 16 lutego.
  Będę wdzięczny za informacje.