Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu PHP od podstaw.

PHP to, obok takich języków jak Java czy Python,  jeden z najpopularniejszych języków programowania. Osoby początkujące docenią jego prostotę, ci, którzy planują naukę innych języków programowania – wybierają go jako narzędzie do nauki podstaw algorytmiki i struktur danych, a profesjonaliści – cenią ilość bibliotek PHP.

W Kursie, który dla Ciebie przygotowaliśmy, poznasz pracę z PHP od podstaw i przekonasz się, jaki potencjał kryje w sobie najnowsza wersja PHP.

Pokażemy Ci do czego możesz wykorzystać język PHP, poznasz podstawowe komendy używane w konsoli oraz podstawowe struktury danych. Następnie przejdziemy do bardziej zaawansowanych zagadnień – pracy z tablicami, operacji na plikach, pojęcia obiektowości i innych. Zobaczysz jak wykorzystać PHP przy tworzeniu aplikacji internetowej i poznasz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci uniknąć powszechnych błędów – i wiele więcej!

Czy kurs jest dla mnie?

Niezależnie od tego, czy należysz do osób, osób, które jeszcze nigdy nie progranowały, czy też postanowiłeś nauczyć się nowego języka programowania lub traktujesz PHP jako wstęp do innych, bardziej skomplikowanych języków – podczas kursu przekonasz się, jak prosta i wygodna może być praca z PHP.

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek – 1 października!