Witam serdecznie,

[aktualizacja] Kurs jest już dostępny na http://eduweb.pl/kursy/css/preprocesory-sass-less.html

Mam przyjemność poinformować o zbliżającej się premierze na eduweb.pl. Już wkrótce oddamy do Waszej dyspozycji kompleksowy kurs dotyczący preprocesorów CSS takich jak SASS, LESS. W kursie znajdzie się także omówienie frameworku Compass i masa praktycznych przykładów. Preprocesory to niezwykle modny i aktualny temat z dziedziny projektowania stron WWW. Pozwalają one znacznie przyspieszyć pracę i umożliwiają wygodne i szybkie kodowanie stron WWW.

W kursie od podstaw poznasz koncepcję preprocesorów, w związku z tym na początek wystarczy Ci nawet podstawowa wiedza z CSS. Stopniowo, będziemy odkrywać coraz więcej praktycznych i ciekawych zagadnień związanych z podstawowymi konstrukcjami zaczerpniętymi do CSS prosto z popularnych języków programowania. Dowiesz się jak wykorzystać zmienne, pętle czy import plików aby Twoja praca przebiegała w rekordowym czasie.

W kursie SASS i LESS nie zabraknie też ciekawych, praktycznych przykładów. Kiedy już poznasz podstawowe konstrukcje SASS i LESS, połączymy zdobytą wiedzę z praktyką tworząc między innymi efektowne przyciski w CSS3 czy efektowne animacje. Dowiesz się też jak zoptymalizować swój workflow i przygotować kod do refaktoryzacji – wykorzystania wygodnie w kolejnych projektach. Poznamy także przydatny framework Compass, który jeszcze bardziej rozszerza wspomniane preprocesory.

Podsumowując, nadchodzący kurs to masa praktycznej wiedzy z której skorzysta każda osoba projektująca strony WWW. Gwarantujemy, że po lekturze kursu oszczędzisz mnóstwo czasu na każdym kolejnym projekcie!

Kurs zawiera ponad 6 godzin wideotutoriali, przygotowanych przez Piotra Palarza, który na co dzień pracuje jako webdeveloper i ma Ci to przekazania masę praktycznych wskazówek. Kurs jest już dostępny na http://eduweb.pl/kursy/css/preprocesory-sass-less.html

Do usłyszenia!
Grzegorz Róg

  • Czekam z niecierpliwością :)

  • Czekamy czekamy.;]

  • Co tak późno ;p

  • Witam,
    Czy kurs preprocesorów będzie można zakupić w jakimś pakiecie? Przykładowo z css3. Zawsze to dodatkowa zniżka :D