Witaj,

Trwa Lato z UX na eduweb.pl, a ja mam przyjemność zaprosić Cię na premierę kolejnego kursu – Principle – Projektowanie Interakcji, który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/principle-projektowanie-interakcji.html

Projektowanie interaktywnych prototypów staje się standardem w tworzeniu UI/UX. Mikrointerakcje i animacje pozwolą Ci precyzyjnie zaprezentować swój pomysł na nowoczesny interfejs, a w opanowaniu tej umiejętności pomoże Ci najnowszy Kurs Projektowania w Principle.

Zaprezentujemy Ci techniki pracy w tej ciekawej aplikacji, a także wspólnie przygotujemy działający prototyp aplikacji Home App, którą zaprojektowaliśmy już w poprzednim Kursie Sketch. Stworzymy do niej ciekawe przejścia ekranów i mikrointerakcje, aby odwzorować rzeczywiste działanie aplikacji, przy okazji odkrywając szerokie możliwości programu.

Podczas pracy w Principle wykorzystamy dwa modele animacji, które pozwolą nam na tworzenie mikrointerakcji, gdzie jedna animacja jest zależna od drugiej. Dowiesz się też jak przygotować animowane GIFy i pokażemy Ci jak wykorzystać współpracę z aplikacją Sketch przy tworzeniu danego projektu.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

 • Mikrointerakcje w UI
 • Prezentacja na Behance
 • Interfejs i narzędzia Principle
 • Eksport GIFów
 • Praca ze Sketch i Principle
 • Onboarding użytkowników
 • Praktyczne projekty
 • I wiele więcej!

Kurs został przygotowany z myślą o wszystkich UI/UX Designerach, którzy chcą wzbogacić swoje umiejętności o tworzenie efektownych, interaktywnych prototypów. Będzie odpowiedni na każdym poziomie zaawansowania i pozwoli Ci zdobyć umiejętności niezwykle cenione w kreatywnej pracy Projektanta!

Trwa Lato z UX/UI  na eduweb.pl!

Jeśli jesteś UX/UI Designerem i chcesz przejść na wyższy poziom wtajemniczenia w projektowaniu – weź udział w wydarzeniu Lato z UX/UI by być na bieżąco ze wszystkimi premierami i ciekawymi artykułami na temat UX.  Zapisz się pod adresem: http://latozux.eduweb.pl

Szczegółowy opis Kursu Principle i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/principle-projektowanie-interakcji.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!

 • Paweł Szroeder

  Cześć, mam pytanie – w jaki sposób można pokazać/udostępnić klientowi/developerowi stworzony prototyp w tej aplikacji?