Witaj,

już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Test Driven Development – Testy Jednostkowe w PHP.

Test Driven Development – zapewne każdy zdaje sobie sprawę z tego, że warto go stosować, ale mało kto robi to w praktyce. Mamy rację? Paweł Rekowski, autor kursu i programista PHP z 11 doświadczeniem w branży IT, również we wdrażaniu TDD, pomoże Ci poradzić sobie z częstymi błędami w aplikacjach. Pokaże Ci jak pisać najpierw testy, a później kod. Dzięki niemu zmienisz swoje nastawienie do testów, pozbędziesz się wszystkich wymówek i dowiesz się jak zastosować TDD w praktyce. Paweł pokaże Ci najlepsze techniki oraz strategie, które sprawdzają się w tworzeniu nowych aplikacji.

Co znajdziesz w kursie?

Rozprawimy się z popularnymi wymówkami, które blokują Cię przed pisaniem testów. Poznasz niezbędną teorię, a następnie przygotujemy środowisko do pracy. W trakcie kursu stworzymy prostą grę karcianą – Makao, zaczynając za każdym razem od testów, których w trakcie całego kursu napiszemy wspólnie znacznie ponad 100.

Poznasz workflow TDD, m.in. cykl Red – Green – Refactor, właściwe nazewnictwo oraz metodę 0, 1, N, Exception. Kolejna część kursu będzie poświęcona pracy z Legacy Codem. Zobaczysz, co powoduje, że nikt nie lubi starego kodu i o ile więcej pracy musisz w niego włożyć, by czuć się bezpiecznie. Poznasz również najczęstsze błędy początkujących. To tylko znikoma część informacji, którą znajdziesz w kursie, dlatego po więcej zapraszamy Cię już w poniedziałek!

Czy ten kurs jest dla mnie?

Jeśli znasz dobrze język PHP, wiesz, w jaki sposób pisać kod aplikacji, ale nie potrafisz pisać testów lub chcesz robić to lepiej – ten kurs jest dla Ciebie. Nauczysz się tworzyć bezpieczne, wysokiej jakości aplikacje, którym możesz zaufać. Gwarantujemy Ci, że praktyczna wiedza zawarta w tym kursie pozwoli Ci przestać się stresować, że po wdrożeniu znowu coś przestanie działać. Przekonasz się, że da się temu uniknąć!

Premiera kursu już wkrótce! Do zobaczenia w poniedziałek  18 czerwca!