art

Witajcie,

Mam ogromną przyjemność zaprosić Was na premierę kursu Tworzenie Aplikacji z ReactJS w Praktyce! Od dziś jest dostępny na:

http://eduweb.pl/kursy/javascript/reactjs-w-praktyce.html

React dobrze zastosowany pozwala zwielokrotnić nie tylko szybkość tworzenia aplikacji i szybkość jej działania  – ale co najważniejsze – pozwala znacznie zwiększyć komfort pracy programisty i pewność co do stabilności każdej linijki stworzonego kodu. Kurs ten to ponad 18 godzin praktycznej wiedzy, dzięki której będziesz w stanie stworzyć własny projekt korzystając z React.JS.  Ucząc się w swoim tempie zbudujesz elementy interfejsu krok po kroku, by następnie połączyć je w kompletną aplikację typu Single Page. Jednocześnie omówione zostaną zasady działania poszczególnych elementów oraz nowa filozofia tworzenia aplikacji.

Sprawdź co znajdziesz w kursie:

  • Krótkie przypomnienie podstaw – model dokumentu
  • Różnice w podejściu tradycyjnym MVC a podejściem Reaktywnym
  • Szybkie wprowadzenie do najbardziej praktyczych elementów JavaScript w wersji ES6!
  • Tworzenie interfejsów użytkownika kompletnie niezależnych od źródła danych!
  • Ogromne możliwości wielokrotnego wykorzystanie kodu dzięki parametryzacji i kompozycji elementów
  • Narzędzia i dobre praktyki, praktyczna praca z modułami i narzędziem WebPack
  • Jednokierunkowa architektura Flux krok po kroku na praktycznym przykładzie
  • Przejście od Flux do Redux – poznasz zalety i możliwości budowanie ultra-szybkich aplikacji, a także pracy z niesamowitymi narzędziami takimi jak Redux Time-Travel Debugger

Kurs wideo kierujemy do wszystkich osób, które pracowały już lub pracują na co dzień z technologiami Front-End, czyli HTML,CSS i JavaScript. Skonstruowany jest w taki sposób, że już podstawowa wiedza o tych trzech technologiach pozwala własnym tempem krok po kroku zagłębić się w ogrom możliwości jakie daje React. Materiał zawiera dużą dawkę wiedzy – na kilku poziomach zaawansowania. Będziesz mógł do niej wracać nawet gdy już potrafisz płynnie posługiwać się Reactem, JSX, ES6, WebPackiem, Fluxem, Reduxem, itd. Kurs ten pozwoli Ci przypomnieć sobie, uporządkować i zweryfikować zdobytą już wiedzę.

Wszystkie październikowe premiery objęte są Czerwonym Pakietem -25%! Można go kupić do 06.11. Zakup Pakietu jest możliwy na przestrzeni całego miesiąca, jednak Kursy udostępniane są sukcesywnie, w dniu ich premiery. 

Pakiet ze zniżką -25% jest do kupienia tutaj >>

Więcej informacji znajdziecie pod adresem:

http://eduweb.pl/kursy/javascript/reactjs-w-praktyce.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!