Witaj,

Już w najbliższy wtorek zapraszam Cię na premierę Kursu Typograficzne Wyzwania – Kreatywne Projekty w Praktyce.

Jesteś fanem świetnie zaprojektowanej typografii, pasjonuje Cię tworzenie awangardowych kompozycji, a może dopiero zaczynasz swoją graficzną przygodę? W tym kursie na pewno znajdziesz coś dla siebie! Przygotowaliśmy zbiór najlepszych kreatywnych warsztatów na eduweb.pl, który ucieszy każdego miłośnika typografii.

  

Pokażemy Ci krok po kroku jak budować efektowne, typograficzne kompozycje w ulubionych aplikacjach graficznych. Jeśli znasz podstawy Adobe Photoshop i Adobe Illustrator, nie powinieneś mieć problemu z podążaniem razem z nami. Do każdego projektu na początek dobierzemy odpowiedni krój pisma w oparciu przeznaczenie projektu, klimat czy epoki historyczne. Pokażemy Ci, w jaki sposób je łączyć, tak aby dany zabieg zadziałał na korzyść naszego projektu.

Estetyczna typografia to jednak nie tylko litery, ale również elementy zdobiące tekst, dlatego podczas tych wyjątkowych warsztatów nauczysz się je projektować. Poznane techniki pracy pozwolą Ci na stworzenie zjawiskowych grafik, których nie sposób przeoczyć. Ale to nie wszystko! Przewidzieliśmy też materiał bonusowy, który może mieć zastosowanie do tworzenia projektów opakowań produktów. Nauczysz się nietypowej umiejętności – teksturowania tekstu z użyciem skórki pomarańczy w Adobe Photoshop. Zaciekawiony/a?

Czy kurs jest dla mnie?
Lekcje prowadzone są jednak w taki sposób, aby zarówno osoby początkujące, jak i te bardziej zaawansowane mogły znaleźć dla siebie wiele przydatnych technik pracy i nieoczywistych tipów, dzięki którym będą mogły rozwinąć swoje umiejętność dotyczące zasad typografii i dobierania fontów.

Do usłyszenia już w najbliższy wtorek – 24 kwietnia!