Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Wprowadzenie do UX – Projektowanie Doświadczeń Użytkownika.

Jeśli od dawna interesuje Cię temat UX, ale nie do końca wiesz, od czego zacząć i skąd czerpać wiedzę – ten kurs jest podstawową pozycją, od której powinieneś zacząć. Wyjaśnimy najważniejsze pojęcia związane z user experience, dowiesz się, dlaczego ten temat wciąż zyskuje na popularności i jaką ścieżkę obrać, jeśli myślisz o karierze w branży. Autor kursu, Bartosz Jurkowski przedstawi Ci zestaw cech i umiejętności jakie powinien posiadać dobry UX Designer, a także, jakie kroki powinieneś podjąć na samym początku.

UX w praktyce

W dalszej części materiału przejedziemy do praktycznej pracy, dowiesz się jak zaprojektować dobry User Experience, a także poznasz konkretne narzędzia, których powinieneś użyć. Kolejny rozdział poświęcimy badaniom, które są kluczowym etapem w projektowaniu dobrych stron internetowych. Zdobędziesz konkretną wiedzę na temat metod badawczych oraz dowiesz się dlaczego, są tak ważne. Pokażemy Ci również kilka praktycznych zasad, o których należy pamiętać podczas pracy z UX. Dowiesz się o 10 heurystykach Nielsena oraz o 5 złotych zasadach UX.

 

Czy kurs jest dla mnie?

Kurs skonstruowany jest w taki sposób, by krok po kroku wprowadzać Cię w kolejne obszary związane z User Experience. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat UX, niezależnie od tego, czy chcesz pracować w tej branży, czy może już pracujesz, ale chcesz uzupełnić swoją wiedzę – ten kurs będzie dla Ciebie dobrym początkiem.

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek –  22 stycznia!