Witam serdecznie,

Mimo wakacyjnych upałów nie zwalniamy tempa i oddajemy do Waszej dyspozycji kolejne dwa kursy!

Kursy są kompilacją najlepszych Warsztatów wydanych w ramach Eduweb Live (materiał nie powtarza się z żadnym z naszych kursów!) ze ścieżki Webdevelopment i zawierają niemal 30 godzin(!) praktycznych wideo-tutoriali z zakresu technik pracy i nowości technologii Client-Side (cz. 1) oraz Server-Side i PHP (cz. 2). To ogromny zastrzyk wiedzy i nowych rozwiązań na praktycznych przykładach, z którym powinien zapoznać się każdy, kto chce tworzyć nowoczesne, dynamiczne strony WWW.

Co znajdziesz w Kursach Tworzenia Stron WWW?

Kurs Tworzenia Stron WWW – Wybrane Warsztaty cz. 1

ART

Kurs stanowi zestaw 10 praktycznych lekcji, z których każda trwa około godziny i wyczerpuje jedno z omawianych zagadnień z zakresu technogii Client-Side, wśród których znalazły się: informacje o korzystaniu z narzędzi developerskich w przeglądarce, przydatne pluginy do zastosowania na stronach WWW, tworzenie własnych wtyczek jQuery, między innymi do uploadu plików na serwer, komunikacja jQuery – Ajax. Znajdziesz wśród nich również omówienie popularnych API oraz Frameworków takich jak jQuery Mobile czy Twitter Bootstrap, jak również wprowadzenie do pisania aplikacji w
Facebook API oraz Google Maps API for JavaScript.

Szczegółowy opis Kursu znajdziesz tutaj: http://eduweb.pl/kursy/webdevelopment/tworzenie-www-1.html

Kurs Tworzenia Stron WWW – Wybrane Warsztaty cz. 2

ART

 

Na drugi kurs składa się 12 praktycznych lekcji, wśród których znalazły się: kompleksowe wprowadzenie do programowania obiektowego w PHP, wykorzystanie pliku .htaccess, podstawy MySQL i pracy z bazą danych, XML w PHP czy praca z SSH. W kursie znajdziesz również szereg praktycznych projektów jak tworzenie przewijarki newsów z wykorzystaniem Bootstrap czy własnego kalendarza w PHP z powiadomieniami email i innymi ciekawymi funkcjami. Jest to esencja praktycznej wiedzy w pigułce!

Szczegółowy opis Kursu znajdziesz tutaj: http://eduweb.pl/kursy/webdevelopment/tworzenie-www-2.html

Dla kogo są te Kursy?

Jeśli już tworzysz strony WWW, znasz dobrze HTML oraz CSS i podstawy PHP oraz chcesz rozszerzyć swoje serwisy o nowe możliwości, które przyspieszą i ułatwią Twoją pracę – ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Omówione w nim techniki pracy oraz narzędzia przydadzą Ci się w codziennej pracy przy programowaniu stron WWW.

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

  • Dobra porcja kursów o tworzeniu stron www z zastosowaniem ciekawych technik i rozwiązań. Według mnie obowiązkowa pozycja dla osób chcących nauczyć się tworzenia stron www w ciekawy sposób.