Sierpniowe premiery eduweb.pl są już dostępne od jakiegoś czasu, a ja chciałbym jak zwykle podziękować Wam za przychylne recenzje. Ponieważ jeszcze nie miałem okazji przedstawić najnowszych kursów na blogu, zamieszczam poniżej ich krótki opis.

Kurs Flash CS4 to nowa odsłona jednego z najbardziej popularnych na kursów eduweb. Wraz z premierą nowego Flasha CS4, Adobe oddało nam do dyspozycji szereg rewolucyjnych narzędzi, na czele z obsługą 3D, o której pisałem w poprzednim poście, a także fantastycznym obiektowym modelem animacji. O ile Flash CS3 był przełomową wersją programu przede wszystkim dla Flash Developerów, ponieważ to właśnie w nim pojawił się język ActionScript 3, najnowsza wersja to ukłon w stronę wszystkich osób, które częściej niż z kodem pracują w timelin’ie. Początkowo planowałem na eduweb.pl zamieścić dodatek do kursu CS3: Podstawy, jednak szybko zorientowałem się, że nowych, rewelacyjnych funkcji jest tak wiele, iż musi powstać nowy kurs traktujący zagadnienie kompleksowo. Tak właśnie się stało i już dziś na eduweb.pl dostępne jest niespełna 8h materiału dzięki któremu opanujesz obsługę wspaniałego programu, jakim jest Adobe Flash CS4.

Kolejny pakiet kursów, który ukazał się w sierpniu, to od dawna wyczekiwana kontynuacja kursu Wspaniałe Layouty w Photoshop. Materiał w całości dotyczy projektowania stron www w technologiach XHTML i CSS. Jednak jak zwykle na eduweb.pl – wszystko ma swoją kolejność – z tego powodu przygotowałem dwa kursy. Kurs podstawowy obejmuje kluczowe pojęcia oraz podstawy języków XHTML oraz CSS, natomiast kurs XHTML i CSS w Praktyce, omawia krok po kroku oskryptowanie profesjonalnych layoutów witryn przygotowanych wcześniej w Photoshop.

Można powiedzieć że oddając do Waszej dyspozycji te kursy, zamknęliśmy pewien etap w rozwoju serwisu. Teraz eduweb.pl to w pełni wyczerpujące źródło wiedzy na temat podstawowych technik webowych, czyli z zakresu projektowania stron WWW. Kursy, które obecnie dostępne są w serwisie to ponad 80h szkoleń, obejmujących swym zakresem dziesiątki szkoleń stacjonarnych. Oczywiście, nie zamierzamy na tym poprzestać. Będę się starał zarówno doskonalić zdobyte przez Ciebie dotychczas umiejętności, jak i rozszerzać Twoje horyzonty na nowe, fascynujące dziedziny!

Póki co zapraszam do studiowania najnowszych kursów eduweb.pl i do usłyszenia już wkrótce!

Ps. Dziękuję również za pozytywne recenzje nowej witryny! Jej przygotowanie kosztowało mnie i moich przyjaciół wiele długich godzin pracy, zatem tym bardziej cieszę się, że strona przypadła Wam do gustu.

Łączę pozdrowienia,
Grzegorz Róg