Nowości

Premiera Kompendium Tworzenia Aplikacji na iOS!

Witajcie! Mam zaszczyt poinformować Was o dzisiejszej, długo wyczekiwanej premierze olbrzymiego Kompendium Tworzenia Aplikacji iOS! Chcesz nauczyć się projektować aplikacje mobilne na popularną i dochodową…

Witajcie!

Mam zaszczyt poinformować Was o dzisiejszej, długo wyczekiwanej premierze olbrzymiego Kompendium Tworzenia Aplikacji iOS!

Chcesz nauczyć się projektować aplikacje mobilne na popularną i dochodową platformę iOS? Nowy system iOS9 a także język Swift 2 sprawia, że jeszcze nigdy nie było tak dobrego czasu na naukę tych technologii! Dowiedz się jak projektować aplikacje w Photoshop i Sketch oraz kodować je w środowisku Xcode na przestrzeni aż 20 godzin najbardziej obszernego Kompendium w sieci, w którego skład wchodzą:

art

Kurs Projektowanie dla iOS – UI/UX Aplikacji

W kursie projektowania iOS na przestrzeni ponad 9 godzin poznasz wszystkie tajniki związane z tworzeniem aplikacji iOS w popularnych programach Photoshop i Sketch. Kurs to wyczerpujące kompendium dotyczące pracy z interfejsami, UI oraz UX aplikacji mobilnych na platformę iOS. To najlepszy moment aby wzbogacić portfolio swoich umiejętności o informacje zawarte w tym kursie, ponieważ projektanci iOS to jedni z najlepiej opłacanych i poszukiwanych ekspertów na rynku!

Co znajdziesz w kursie Projektowania Aplikacji iOS?

 • Architektura iOS, schematy nawigacji oraz UI/UX aplikacji
 • Dwa projekty praktycznych aplikacji realizowane krok po kroku
 • Rozdzielczości i eksport perfekcyjnej grafiki dla Retina
 • Setki linków, zasobów oraz bibliotek i akcji gotowych do użycia
 • Porady i techniki projektowania interfejsów w Photoshop
 • Podstawy i najciekawsze techniki pracy w Sketch
 • Interakcje i animacje z Origami, Pixate, Flinto
 • Podstawy pracy z Xcode i funkcjonalny mockup
 • Kolorystyka, typografia, ikonografia w systemie iOS
 • I wiele, wiele więcej!

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz pod adresem:

http://eduweb.pl/kursy/ios/projektowanie-aplikacji-ios-ui-ux.html

oraz:

art

Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift w Praktyce

Rozpocznij przygodę z programowaniem aplikacji iOS w najbardziej obszernym i kompletnym kursie na rynku! Poznaj od podstaw język Swift z doświadczonym ekspertem i programistą Apple a następnie stwórz swoją pierwszą aplikację od A-Z. Rosnąca popularność aplikacji iOS na naszym rynku a także nowy język programowania Swift czynią ten temat świetnym polem do rozwijania umiejętności. Zacznij już teraz i zobacz, jak ciekawe może być tworzenie mobilnych aplikacji!

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz na:

http://eduweb.pl/kursy/ios/aplikacje-ios-xcode-swift.html

Czego dowiesz się w kursie?

 • Architektura iOS, schematy nawigacji oraz UI/UX aplikacji
 • Dwa projekty praktycznych aplikacji realizowane krok po kroku
 • Rozdzielczoś?ci i eksport perfekcyjnej grafiki dla Retina
 • Setki linków, zasobów oraz bibliotek i akcji gotowych do użycia
 • Porady i techniki projektowania interfejsów w Photoshop
 • Podstawy i najciekawsze techniki pracy w Sketch
 • Kolorystyka, typografia, ikonografia w systemie iOS
 • I wiele, wiele więcej!

Dla kogo są te kursy?

Kurs Projektowania Aplikacji iOS został przygotowany dla wszystkich, którzy chcą poznać zasady projektowania UI/UX. Jeśli chcesz poszerzyć swoje umiejętności o projektowanie dla tej platformy, zmienić ścieżkę zawodową i zostać projektantem iOS, lub też w przyszłości programować aplikacje i zyskać świetny fundament projektowy – ten kurs jest najlepszym źródłem wiedzy, które możesz znaleźć! Kurs będzie także przydatny dla osób, które kierują projektami lub odpowiadają za aplikacje mobilne w większych firmach i agencjach reklamowych. Mile widziana jest jedynie wcześniejsza znajomość podstaw Photoshop.

Kurs Tworzenia Aplikacji iOS w Swift będzie doskonałym źródłem wiedzy dla osób początkujących, które nie miały jeszcze do czynienia z programowaniem aplikacji iOS. Nie jest wymagana wcześniejsza wiedza z programowania a w kursie korzystamy wyłącznie z darmowych narzędzi. Nie jest też obowiązkowe, ale zdecydowanie zalecane wcześniejsze zapoznanie się z kursem Projektowania dla iOS, który zawiera ważne wytyczne w zakresie użyteczności oraz UI i komponentów systemu iOS. Jeśli chcesz zacząć przygodę z programowaniem aplikacji iOS – nie mogłeś lepiej trafić!

Pozostaje mi już tylko gorąco zachęcić do zapoznania się z przygotowanym w pocie czoła – nie mogliśmy się doczekać tego momentu, dajcie znać jak się podoba!

Aleksander Martyniak

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności