Witaj,

mam przyjemność zaprosić Cię na premierę pakietu kursu Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane, który od dziś jest dostępny ze zniżką -10% na:

https://eduweb.pl/kursy/illustrator/adobe-illustrator-techniki-zaawansowane.html

Adobe Illustrator CC to rozbudowane narzędzie, którego znajomość pozwoli Ci wykonywać estetyczne, rozbudowane i profesjonalne ilustracje wektorowe. Jeżeli znasz podstawy pracy w tym programie, kurs przedstawi Ci szereg często wykorzystywanych w codziennej pracy ilustratorów trików, które usprawnią Twoją pracę.

Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane

W kursie Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane przejdziemy przez wszystkie fazy tworzenia rozbudowanej, estetycznej ilustracji – od odręcznego szkicu, tworzenie tła, ilustrację w rzucie izometrycznym, poprzez stworzenie pędzli i teksturowanie, projektu – a to wszystko na praktycznym przykładzie. Poznane w tym kursie techniki pozwolą udoskonalić warsztat i wprowadzić do codziennej praktyki nowe triki usprawniające pracę, czyniąc ją jeszcze bardziej kreatywną i przyjemną.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie

– Praca z ilustracjami flat zgodnymi z nowoczesnymi trendami

– Zaawansowane opcje narzędzi do rysowania

– Techniki rysowania odręcznego

– Budowanie siatki izometrycznej

– Tworzenie ilustracji w rzucie izometrycznym

– Techniki maskowania

– Praca z gradientem i siatką mesh

– Zaawansowane pędzle

– Techniki teksturowania

– Tworzenie rozbudowanej ilustracji

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób, które znają już podstawy pracy z aplikacją Adobe Illustrator CC. Poznane w tym kursie techniki pozwolą udoskonalić warsztat i wprowadzić do codziennej praktyki nowe triki usprawniające pracę, czyniąc ją jeszcze bardziej kreatywną i przyjemną. Lekcje prowadzone są w taki sposób, aby osoby, które dopiero zaczęły swoją przygodę z Illustratorem również mogły w zrozumiały i przystępny sposób wynieść z niego przydatne techniki i wprowadzić je do codziennej pracy.

Szczegółowe opisy Kursu i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

https://eduweb.pl/kursy/illustrator/adobe-illustrator-techniki-zaawansowane.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursem!