Witaj,

mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Affinity Masterclas – Magia Ilustracji, który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/affinity-designer/affinity-masterclass-magia-ilustracji.html

W kursie stworzymy kilka świetnych kompozycji wektorowych i bitmapowych w programach Affinity, które szczególnie docenią początkujący designerzy, z uwagi na swoją prostotę i intuicyjność. My jednak zajmiemy się stworzeniem bardziej zaawansowanych kompozycji. Jako pierwszą, wykonamy ilustrację wojowniczki bazując na pracy z obiektami specjalnymi (Special shapes). Uwzględnimy jej wszystkie atrybuty i dopracujemy szczegóły postaci. Następnie będziemy pracować z narzędziem pentool i piórkiem przygotowując ciekawy projekt grafiki wektorowej w Affinity Designer. Wykorzystamy w nim teksturowanie i adjusty wzmacniające efekt, już w aplikacji Affinity Photo.

W dalszej części kursu pokażemy Ci jak przygotować kolaż tworząc niesamowitą postapokaliptyczną scenerię. Będziemy pracować ze światłem, a także skorzystamy z panelu Tone Mapping, aby wzmocnić kontrast. Poznasz techniki tworzenia kolorowych ilustracji kreskówkowych pracując intensywnie z obrysem i dodając umiejętnie światłocienie.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Obiekty specjalne w praktyce
  • Kreatywne wykorzystanie obrysów
  • Maskowanie obiektów
  • Teksturowanie
  • Adjusty i efekty na obiektach wektorowych i bitmapach
  • Kolaż ze zdjęć
  • Warstwy dopasowania
  • ilustracja kreskówkowa

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób, które znają już podstawy aplikacji Affiinity Photo oraz Affinity Designer. Lekcje zawarte w kursie prowadzone są jednak w taki sposób, aby również osoby mniej zaznajomione z tymi aplikacjami mogły bez trudu rozszerzyć swoje umiejętności o techniki stosowane przy projektowaniu bardzo zaawansowanych graficznie ilustracji.

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

https://eduweb.pl/kursy/affinity-designer/affinity-masterclass-magia-ilustracji.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursem!