Witaj,

Mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Angular Techniki Zaawansowane – Interfejs. Jest to pierwszy z dwóch kursów, w których omówimy najważniejsze, zaawansowane możliwości najnowszych wersji Frameworka Angular. Kurs od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/javascript/angular-techniki-zaawansowane-interfejs.html

Angular oferuje wiele przydatnych, ale być może mało znanych funkcji i narzędzi, które warto poznać, dzięki czemu Twoja praca z kodem będzie jeszcze bardziej produktywna. Mateusz Kulesza, autor kursu omówi budowanie komponentów w sposób jak najbardziej elastyczny i rozszerzalny, po to, by w przyszłości nie dublować kodu. Poznasz proste oraz zaawansowane techniki projekcji treści pomiędzy komponentami, a także jak je wykrywać w szablonach innych komponentów i budować logikę niezależną od widoku.

W dalszej części pokażemy Ci proces budowania własnych dyrektyw, zobaczysz jak stworzyć atrybuty, które wystarczy umieścić w dowolnym fragmencie HTML, by przerobić go na panel, zakładki czy listę rozwijaną. Dowiesz się jak prawidłowo obsłużyć zdarzenia, akcje użytkownika i komunikację pomiędzy dyrektywą a komponentem. Na praktycznym przykładzie zbudujemy również kolejne praktyczne elementy interfejsu użytkownika. To i wiele więcej znajdziesz w zaawansowanym kursie Angular na eduweb.pl

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

 • Wzorce i techniki parametryzacji i dziedziczenia komponentów
 • Kompozycja i projekcja komponentów
 • Budowanie między-platformowych dyrektyw behawioralnych
 • Dyrektywy strukturalne i szablony
 • Dynamiczna struktura interfejsu
 • Wstrzykiwanie komponentów
 • Komunikacja pomiędzy dyrektywami i komponentami
 • Rekurencyjne struktury komponentów

Czy Kurs jest dla Ciebie?

Jeżeli znasz już podstawy pracy w Angular i rozumiesz działanie komponentów i wiązań, z pewnością dasz sobie radę z przyswojeniem wiedzy zawartej w tym kursie. Mimo, że autor prezentuje techniki zaawansowane, to przygotowany został w taki sposób, by każdy, kto już poznał Angulara lub przerobił poprzedni kurs Angular od Podstaw, mógł wykorzystać przedstawione w nim techniki.

Kurs stanowi jedną z części zaawansowanego Kompendium Angular, z których drugą wydamy na początku przyszłego roku i będzie obejmowała między innymi zagadnienia takie jak:

 • Techniki użycia Pipes i async Pipes
 • Tajniki mechanizmów Dependency Injection i Change Detection
 • Techniki zaawansowane pracy z formularzami i httpClient
 • i dużo więcej…

Ponadto, jako kolejny Kurs zaplanowaliśmy także zbiór praktycznych porad i przepisów na gotowe elementy aplikacji z Angular, takie jak rozwiązania dotyczące logowania, schematy w systemie e-commerce i wiele innych. To, jak będą wyglądały zagadnienia w kursie z przepisami z Angulara zależy wyłącznie od Was! Prosimy o zgłaszanie propozycji na praktyczne elementy, które chcielibyście zobaczyć w tym Kursie – możecie dopisywać je tutaj w komentarzach.

Tymczasem, zapraszamy na naszą dzisiejszą premierę – szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

https://eduweb.pl/kursy/javascript/angular-techniki-zaawansowane-interfejs.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursem!