Witaj,

mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu PHP od podstaw, który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/php/php-od-podstaw.html

Niezależnie od tego, czy planujesz z językiem PHP dłuższą relację, czy tylko traktujesz to jako wstęp do programowania w innych – bardziej skomplikowanych – językach statycznie typowanych, ten kurs spełni Twoje oczekiwania. PHP to, obok takich języków jak Java czy Python,  jeden z najpopularniejszych języków programowania. Do jego zalet należy między innymi prostota, a także ogromna liczba bibliotek. Wiele osób wybiera go jako narzędzie do nauki podstaw algorytmiki i struktur danych.

Kursie PHP od podstaw  dowiesz się czym jest język PHP, do czego go można używać oraz w jaki sposób skonfigurować swoje środowisko tak, by bez problemu pisać oprogramowanie. Następnie pokażemy Ci w jaki sposób tworzyć zmienne, przechowywać w nich dane oraz jak z tymi danymi pracować. Dowiesz się również jakie są najważniejsze operacje jakie można wykonywać na tablicach, czym jest obiektowość i w jaki sposób usprawnić swoje pisanie kodu poprzez użycie IDE. Poznasz wskazówki na temat unikania powszechnych błędów początkujących i przekonasz się jak stworzyć z użyciem PHP pierwszą aplikację internetową. 

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Konfiguracja środowiska pracy
  • Podstawowe struktury danych
  • Praca z tablicami
  • Operacje na plikach
  • Pojęcie obiektowości
  • Pierwsza aplikacja internetowa
  • Jak nie dać się zwariować
  • Co nowego w PHP 7

Kurs podstaw programowania w języku PHP jest skierowany zarówno do osób, które jeszcze nigdy nie programowały, jak też i tych, które postanowiły nauczyć się kolejnego języka programowania. To kompleksowy kurs, który opisuje od A do Z podstawy pracy w języku PHP oraz praktyczne przykłady jego wykorzystania. To również doskonałe wprowadzenie do innych języków programowania!

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

https://eduweb.pl/kursy/php/php-od-podstaw.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursem!