Witaj,

mam przy­jem­ność zapro­sić Cię na pre­mierę Kursu Wydajna Praca Freelancera – Narzędzia i Skuteczne Techniki., który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/marketing/wydajna-praca-freelancera.html

Umiejętność zarządzania własnymi obowiązkami i wysoka produktywność to wyznacznik najlepszych freelancerów w branży kreatywnej. Ten kurs pomoże Ci opanować prawidłową organizację pracy do perfekcji. Materiał składa się z dwóch części – w pierwszej poznasz m.in. psychologiczne aspekty, które wpływają na rozwój i produktywność. Jeśli dopiero planujesz przejście na własną działalność przedstawimy Ci wady i zalety tej formy pracy, co – mamy nadzieję – pomoże Ci skierować swoją karierę na właściwe tory. Zapoznasz się również na praktycznych przykładach z systemami organizacji zadań i planowania, które pomogą Ci uporać się z lawiną codziennych obowiązków.

Przekonasz się, dlaczego skupienie jest najważniejszym zasobem w pracy kreatywnej, a także poznasz podstawowe założenia systemów organizacji takich jak GTD czy Kanban. Poznasz aplikacje takie jak Omnifocus, Things, Asana i Todoist czy w końcu Trello, bez których już wkrótce nie będziesz mógł się obyć. Dowiesz się również w jaki sposób stworzyć współdzielony z klientem mood board i brief oraz czym są mapy myśli. Pokażemy Ci też aplikacje, które pomogą Ci współpracować z klientami i lepiej przekazywać swoje wizje.

Sprawdź co znaj­dziesz w Kur­sie:

  • Planowanie stabilnego i zrównoważonego rozwoju swojej kariery
  • Planowanie i wyznaczanie sobie celów do realizacji
  • Teoria Getting Things Done
  • System organizacji pracy Kanban
  • Podstawy zarządzania dużymi projektami
  • Ustalanie harmonogramów za pomocą wykresów Gantt’a
  • Time tracking
  • Konstruowanie briefu, mood boardu i tworzeniu oferty

Kurs skierowany jest do freelancerów, ale też wszystkich osób, którzy planują przejść na freelance i rozumieją jak ważna jest dobra organizacja pracy. Wypracowanie sobie nawyków i rutyn wspierających produktywność oraz nauczenie się odpowiednich mechanizmów pozwoli Ci na wykorzystanie w pełni swojego potencjału w pracy kreatywnej. Autorem kursu jest Tomasz Biskup.

Szcze­gó­łowy opis Kursu i dar­mowe lek­cje znaj­dzie­cie na stro­nie:

https://eduweb.pl/kursy/marketing/wydajna-praca-freelancera.html

Gorąco zachę­camy do zapo­zna­nia się z Kur­sem!