Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Adobe Dimension od Podstaw.

Adobe Dimension to narzędzie do tworzenia od podstaw efektownych kompozycji graficznych w środowisku 3D. Nowoczesny interfejs pozwala z łatwością tworzyć foto realistyczną grafikę, a dzięki lekcjom zawartym w tym kursie osoby początkujące bez problemu przyswoją wiedzę z zakresu jego obsługi. W Kursie poznasz od podstaw interfejs Dimension oraz możliwości, jakie może dać Ci ten program.

Nauczysz się pracy z kamerą, dowiesz się jak ją ustawić i stworzyć zakładkę, która zapamięta jej ustawienia. Stworzysz pierwszą scenę, a na niej umieścisz obiekty trójwymiarowe. Będziemy pracować ze światłem na ustawionych wcześniej elementach tak, aby z łatwością manipulować jego kolorem czy strukturą. Zobaczysz jak powstaje w praktyce projekt reklamy 3D napoju energetycznego. Pokażemy Ci również jak współpracować z Adobe Photoshop dla uzyskania jeszcze lepszych efektów dla naszego projektu.

Czy kurs jest dla mnie?

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć przygodę z narzędziami do tworzenia kompozycji 2D i 3D, jak również dla tych, które już pracują z grafiką, ale chciałyby poznać nowe narzędzie na rynku, które w bardzo szybkim tempie zyskuje coraz większe grono zadowolonych użytkowników.

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek –  12 lutego!