Witajcie,

Wczoraj zakończyła się jedna z największych branżowych imprez, w których uczestniczymy każdego roku. Były to łódzkie targi Film Video Foto, których ostatnia edycja należała do bardzo udanych. Nasze stoisko odwiedziło ponad 1000 osób, na wykładach cztery razy zgromadziliśmy komplet słuchaczy, którzy szczelnie wypełnili wykładową salę łódzkich targów po brzegi (łącznie ponad 400). Po dwóch dniach targów wyprzedaliśmy także praktycznie cały zapas nowych kursów, które wzięliśmy ze sobą.

Na wykładach prezentowaliśmy nowości w Photoshop CC, pokazywaliśmy ciekawe techniki w Premiere Pro oraz After Effects, jak również rozmawialiśmy o gradacji i korekcji kolorów z pomocą SpeedGrade. To wszystko przez trzy pracowite dni – za wykłady oraz wspólne stoisko podziękowania należą się naszym partnerom – Computer Arts, Eizopond5 a także Fotolia, które ufundowały ciekawe gadżety.

Dziękujemy wszystkim za kolejne owocne spotkania na targach, sprawiliście nam ogromną frajdę odwiedzając nasze stoisko a także zafundowaliście nam kolejną porcję motywacji. Część osób miała też okazję zapisać się na szkolenia stacjonarne, które już wkrótce będą w oficjalnej ofercie naszego nowego Ośrodka Szkoleniowego.

Poniżej kilka zdjęć z targów – do zobaczenia przy kolejnej okazji, już wkrótce niespodzianka (śledźcie nasze serwisy!;)

2014-03-27 13.05.49 2014-03-28 10.55.53

IMG_1924smallIMG_1557 IMG_1569 IMG_1611

2014-03-29 10.28.49

Podziękowania za zdjęcia dla ekipy stacjegraficzne.pl :)

Pozdrawiam,
Grzegorz Róg

 

 

  • Do chłopaków ciężko się było dobić. Cały czas była kolejka. Czekam na nowa stronę i nowe szkolenia stacjonarne.

  • Odwiedziłem stanowisko Eduweb na targach :) Miałem przyjemność zamienić klika słów z Mistrzem Jr Jerzym i przy okazji załapałem się na foto :) Super. Dzięki Panowie za wasze kursy. Dzięki nim mogę realizować się w swoim życiu zawodowym :)

    P.S standard Blu-ray w 50 klatach jest tylko z przeplotem. Progresywny jest tylko 25.

  • Ja strasznie napaliłem się na prezentację Wacoma, a tu bez zbytniego szału… Miałem nadzieję pooglądać jakieś wypasione prototypy nowych tabletów graficznych, ale niestety nic takiego nie znalazłem. Szkoda.

  • Świetne wykłady na targach FVF. Zawsze dodatkowo można czegoś się nauczyć, super sprawa. Czekam na kolejne kursy Panowie ;)