Witajcie,

Jak wiecie, na eduweb.pl staramy się dostarczać Wam najwyższej jakości treści i cały czas podnosić jakość i możliwości naszych platform. Od niedawna w naszej ofercie znajdują się także szkolenia stacjonarne, w ramach których, podczas intensywnych szkoleń możecie zdobyć mnóstwo praktycznej wiedzy. Pełną ofertę szkoleń możecie znaleźć na http://www.eduweb.pl/szkolenia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma możliwość wziąć udział w szkoleniu w naszym ośrodku w Warszawie i z tego powodu najbliższe, weekednowe szkolenie chcemy Wam zaproponować także w formie dostępu ONLINE – co znaczy, że będziecie mogli je obejrzeć w całości zdalnie, przez streaming na żywo z naszej platformy.

Jak wygląda szkolenie online?

Szkolenie będzie streamowane z kamery z jednoczesnym podglądem z pulpitu oraz transmisją głosu prowadzącego i potrwa przez dwa dni – sobotę i niedzielę w godzinach 9-17. Każdego dnia będziemy mieli 2 krótsze i jedną dłuższą przerwę. Osoby, które zarejestrują się na szkolenie otrzymają specjalny link, pod którym będzie możliwe oglądanie streamu oraz hasło, dzięki któremu dostaniecie się na kanał. Osoby biorące udział w szkoleniu online będą mogły także prowadzić dyskusję na czacie.

Opis szkolenia Photoshop Ninja znajdziesz na http://eduweb.pl/nazywo/szkolenia/photoshop-ninja.pdf

Ile kosztuje szkolenie?

Dostęp online do pełnych dwóch dni szkoleniowych tylko teraz uzyskasz w cenie jedynie 190 zł, jednak specjalna cena obowiązuje wyłącznie do piątku 05.12! W sobotę także będzie można wykupić dostęp do całego szkolenia w cenie 250 zł.

Jak się zarejestrować?

Osoby, które chcą wziąć udział w szkoleniu online proszone są o rejestrację na stronie http://goo.gl/jkJvv7 – znajdują się tam wszystkie niezbędne szczegóły.

Darmowy fragment szkolenia?

Jeśli jesteś zainteresowany obejrzeniem darmowej części szkolenia, możliwe, że początek szkolenia będzie transmitowany na żywo za darmo dla osób, które zarejestrują się przez formularz i oznaczą opcję: „

Pasywny udział w szkoleniu

Osoby, które wezmą udział w szkoleniu online będą mogły oglądać cały materiał w czasie weekendu, jak również brać udział w dyskusji na czacie między sobą z moderatorem. Nie gwarantujemy możliwości zadawania pytań bezpośrednio do trenera, choć możliwe że ostatni fragment szkolenia zarezerwujemy właśnie na udzielenie przez trenera odpowiedzi na wybrane, najciekawsze pytania od uczestników online.

Czy będę mógł obejrzeć szkolenie później?

Gwarantujemy dostęp do szkolenia podczas jego trwania w weekend. Szkolenie będzie też nagrywane i mamy zamiar udostępnić je wyłącznie dla osób biorących w nim udział do obejrzenia jeszcze przez 30 dni po szkoleniu.

Zatem, zapraszam do zadawania pytań i rejestracji na http://goo.gl/jkJvv7

Pozdrawiam serdecznie,
Grzegorz Róg

 

 • Genialny pomysł! Na te raczej już nie zapiszę się, bo nie mam totalnie czasu. Ale liczę, że będą następne. Szczególnie z PS i webdeveloperskie :)

 • Zdecydowanie lepiej byłoby mieć dostęp do tego szkolenia później. Tym bardziej, że nie różni się to niczym od oglądania nagranego kursu + czat z moderatorem. Wziąłbym udział i wykupił dostęp jednak nie zabiorę rodzinie weekendu. Pomyślcie też o takich osobach ;)
  Sukcesów!

  • Dziękujemy! :) Jak najbardziej mamy to na uwadze – mamy w planach nagranie całego szkolenia tak aby było dostępny dla uczestników jeszcze później przez jakiś czas. Także będzie można wrócić do takiego materiału. Jeśli chodzi o interakcję, czat z moderatorem to nie wszystko, będziemy się starać aby w trakcie szkolenia znalazł się czas gdzie trener także odpowie na pytania od uczestników online. I w końcu, jeśli chodzi o weekendy – rozumiemy, w końcu sami zarywamy te dni ;) Z drugiej strony, w tygodniu też niedobrze bo praca ;) Także – dokładnie, możliwość powrotu przez jakiś czas do szkolenia powinien pomóc.

   Pozdrawiam!

 • Świetny pomysł. Nagrany materiał powinny być później do ściągnięcia. Ja jedynie mogę poświęcić niedziele na kurs online, sobotę spędzam z rodziną.

 • Panie Arturze – nagrany materiał udostępnimy czasowo, ale nie będzie do ściągnięcia. To idea szkoleń na żywo i nagranie jest po to aby można było przez jakiś czas do niego wrócić, również gdy ktoś nie może być na całym szkoleniu, ale nie planujemy udostępniać / sprzedawać go w innej formie.

  Pozdrawiam,
  Grzegorz Róg

 • Witam,
  nie mogę wysłać formularza, nie działa niebieski przycisk WYŚLIJ. Czy mogę zapisać się inaczej?

 • Pani Kasiu już wszystko powinno być w porządku, lub proszę bezpośrednio opłacić na stronie http://eduweb.pl/zakup-online.aspx?Name=online-ps-ninja

 • Witam,
  czy użytkownicy CS5 również znajdą coś dla siebie czy szkolenie dedykowane jest bardziej dla posiadaczy korzystających z narzędzi najnowszej wersji PS ?

  • Będzie fragment o nowościach i ciekawostkach w CC, ale większość szkolenia przyda się też użytkownikom starszych wersji :)

   Pozdrawiam

 • Chciałbym obejrzeć kurs na żywo, zapisałem się już na szkolenie i dokonałem płatności. Gdzie znajdę adres do waszego ośrodku szkoleniowego?

  • Panie Danielu, zapisał się Pan na szkolenie ONLINE, zatem może Pan obejrzeć transmisję zdalnie a nie uczestniczyć w szkoleniu w naszym ośrodku. Link znajdzie Pan w Zakładce Szkolenia w Strefie Klienta na eduweb.pl.

   Bardzo wyraźnie pisaliśmy: „Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma możliwość wziąć udział w szkoleniu w naszym ośrodku w Warszawie i z tego powodu najbliższe, weekednowe szkolenie chcemy Wam zaproponować także w formie dostępu ONLINE – co znaczy, że będziecie mogli je obejrzeć w całości zdalnie, przez streaming na żywo z naszej platformy.”

   Pozdrawiam :)

 • Czy planujecie ponowienie takiego kursu online? Jak sprawa wygląda z innymi szkoleniami np. do After Effects? Są jakieś plany?

  • Tak, planujemy reedycję szkolenia a także inne szkolenia w tej formie. Dziś o 20:00 zapraszamy na Warsztat na żywo gdzie będzie można dowiedzieć się więcej na ten temat! :)

   Pozdrawiam,
   Grzegorz Róg