Cześć,

Trwa Miesiąc E-Biznesu na eduweb.pl, a my zapraszamy Cię na kolejną premierę – tym razem będzie to kompletny przewodnik po SEO.

Jak się pewnie domyślasz, do prowadzenia skutecznego biznesu w sieci nie wystarczą doraźne i niezbyt zaplanowane działania promocyjne, a stała i długofalowa strategia. Do obszarów, którymi szczególnie powinieneś się zainteresować rozwijając swoją firmę należy właśnie pozycjonowanie.

W ponad 6 h Kursie SEO – Promocja w Wyszukiwarce nie pokażemy Ci żadnych magicznych trików, które sprawią, że Twoja strona bez większych nakładów pracy znajdzie się na pierwszym miejscu w Google. Znajdziesz tutaj natomiast rzetelne omówienie wszystkich kluczowych zagadnień, dzięki którym zrozumiesz, co tak naprawdę działa i na czym powinieneś się skupić. Konkretne kroki, które polecimy Ci do wykonania w tym kursie przełożą się na stopniowe budowanie widoczności i pozyskiwanie rosnącego ruchu organicznego Twojej strony.

Materiał jest częścią większego cyklu kursów wideo dla początkujących przedsiębiorców lub tych z Was, który chcą rozwinąć już istniejący biznes w sieci.

Kurs SEO – Promocja w Wyszukiwarce możesz wykupić już teraz w ramach pakietu kursów Miesiąca E-Biznesu ze zniżką -15%!.

Sprawdź na http://startupwsieci.eduweb.pl/

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek!