10 urodziny eduweb.pl to wyjątkowa okazja do podziękowań. Nie sposób jednak wymienić wszystkie osoby, które swoją pomocą, ciężką pracą i wysiłkiem przyczyniły się do tego, czym eduweb.pl jest dziś. Autorzy, pracownicy, współpracownicy i wszyscy, którzy bezinteresownie wpierali nas przez te lata zasługują na najwyższe słowa uznania. Ale największy szacunek należy się przede wszystkim osobom, takim jak Ty – klientom i sympatykom eduweb.pl, którzy od początku stanowili dla nas największe wsparcie i inspirację.

10 lat to poważna sprawa – nie było łatwo przez tak długi czas nieustannie podnosić jakość, tworzyć nowe usługi, odpowiadać na Wasze potrzeby, pochwały i krytykę, jednocześnie wyznaczając standardy. Mam jednak głębokie przekonanie, że wysiłek się opłaca – i nie jest to opłacalność mierzona pieniędzmi. Największą inspiracją dla nas są Wasze osiągnięcia. Dlatego właśnie w tym roku uruchomiliśmy podstronę z historiami naszych klientów. Jest ich wiele, mnóstwo jeszcze nie opowiedzianych czy czekających na publikację. Czytanie ich to najpiękniejszy prezent, jaki mogłem sobie wymarzyć na 10 urodziny eduweb.pl. Dziękuję, że jesteś z nami!

Poniżej kilka ważnych danych:

 • A będzie zrobiony wpis z historią? Co, kiedy i jaki kurs był wydany? ;)

  • Jakub Piesik jest dodana infografika z danymi :)

  • Grzegorz Róg

   @jakubpiesik:disqus dodaliśmy infografikę :)

 • KRIZZZ

  Wielka szkoda że bootcampy nie wchodzą w promocję, bo z chęcią, po obniżonej cenie jakiś bym kupił :(

  • Joanna K

   Ja również, ten Front-Endowy nareszcie coś lepszego niż dla początkujących, ale cena tych kursów osobno się zdecydowanie bardziej opłaca :/

  • Grzegorz Róg

   @joannakye:disqus wartość kursów w ramach Bootcampu praktycznie zawsze przekracza wartość samego Bootcampu, a dodatkowo są tam jeszcze konsultacje, wsparcie, Kick-Off i bonusowe materiały. Możliwe, że nie wszystkie są wymienione na stronie :) Ale warto wziąć udział :)

  • Grzegorz Róg

   Niestety nie tym razem :) Bootcampy to okazja sama w sobie – tyle materiałów w takiej cenie to bezkonkurencyjna oferta ;)

 • Rafał Pamuła

  Jutrzejsza premiera ES6 przydałaby się dziś 😊